Dobre Kino z Radiem ZET Gold we Wrocławiu

Dobre Kino z Radiem ZET Gold we Wrocławiu

Pierwsza edycja projektu "Dobre Kino z Radiem ZET Gold" już 27 listopada we wrocławskim Multikinie Pasaż Grunwaldzki. W planie świąteczny hit "Listy do M.2" okraszony niespodziankami, konkursami i atrakcjami.

Projekt „Dobre Kino z Radiem ZET Gold” to połączenie magii radia oraz siły kina. Został stworzony dla mieszkańców Wrocławia, którzy cenią sobie dobre kino, ale i też dobrą muzykę. Zachęcamy mieszkańców Wrocławia i okolic do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi w kinie, jednocześnie uatrakcyjniając ten pobyt poprzez organizację dodatkowych aktywności, niespodzianek i konkursów przed seansem.

Przed seansem filmu zapraszamy wszystkich gości na muzyczne spotkanie z Radiem ZET Gold oraz Partnerami, którzy przygotują dla wszystkich ciekawe prezentacje. ECOCAR opowie o ekologicznej jeździe autem, Fitness Academy podpowie jak najlepiej dbać o kondycję zimą, Hotel Terminal opowie dlaczego warto się tam zatrzymać, PLCG doradzi w sprawach finansowych, a Minieuroland zabierze nas w podróż do Parku Miniatur. 

Na wszystkich czekają upominki od takich firm jak: EcoCar, Hotel Terminal, Fitness Academy, PLCG oraz Minieuroland oraz szansa na wygranie atrakcyjnych nagród przygotowanych przez naszych partnerów, m.in. eko gadżety, parasolki, vouchery na przejazdy hybrydowymi taksówkami, tygodniowe karnety do klubów fitness, zaproszenia do restauracji, bony do IKEI czy wejściówki do Parku Miniatur. Radio ZET Gold przygotowało płyty muzyczne oraz koszulki z limitowanej edycji.

„Listy do M.2” rozmieszają, wzruszają i inspirują do tego, by uwierzyć, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę. Cztery lata po spektakularnym sukcesie „Listów do M.” bohaterowie najpopularniejszej komedii wyświetlanej w polskich kinach w ciągu ostatnich 25 lat powracają. „Listy do M. 2” mają w sobie wszystko to, za co pierwszy film pokochały miliony Polaków – światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie.

Więcej: