Dobre Kino we Wrocławiu

Dobre Kino we Wrocławiu

Specjalny pokaz filmu "Listy do M. 2" już za nami. Wrocławscy słuchacze Radia ZET Gold i nie tylko, mieli okazję spędzić w Multikinie wieczór wypełniony atrakcjami, nie tylko tymi filmowymi!

Za nami pierwsza odsłona projektu "Dobre Kino z Radiem ZET Gold", w której wraz raz z naszymi Partnerami: Ecocar, Terminal Hotel, Fitness Academy, Minieuroland oraz PLCG , mieliśmy okazję uatrakcyjnić gościom pobyt w kinie. Każdy widz otrzymał torbę upominkową, której zawartość - nie dość, że była pyszna, to jeszcze bardzo praktyczna i przydatna.
Każdy z gości miał szansę na wygranie atrakcyjnych nagród przygotowanych przez nas i naszych Partnerów, m.in. eko gadżety, parasolki, vouchery na przejazdy hybrydowymi taksówkami, tygodniowe karnety do klubów fitness, zaproszenia do restauracji, bony do IKEI czy wejściówki do Parku Miniatur. Radio ZET Gold przygotowało płyty muzyczne oraz koszulki z limitowanej edycji.Uwieńczeniem spotkania był film "Listy do M. 2", który miał w sobie wszystko to, za co pierwszy film pokochały miliony Polaków – światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie.
Podczas akcji mogliśmy spotkać również reportera Radia ZET Gold.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć i wysłuchania rozmów naszego reportera.

Rozmowy:
Kamil Kobza z firmy PLCG

- - : - - / - - : - -

Artur Kurowski, Fitness Academy

- - : - - / - - : - -

Alina Jaracz-Patarek, Fitness Academy

- - : - - / - - : - -

Klaudia Jagodzińska, Minieuroland

- - : - - / - - : - -

Bogusław Salwach, Ecocar

- - : - - / - - : - -
503 Service Unavailable

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

XID: 2358428866

Więcej: