Dni Seniora 2015 we Wrocławiu

Dni Seniora 2015 we Wrocławiu

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Święta Seniorów. Między 25 września a 11 października odbędzie się wiele atrakcyjnych wydarzeń, na których nie może nikogo zabraknąć!

W tym roku po raz kolejny wrocławskimi ulicami przejdzie Marsz Kapeluszy, inaugurujący „Dni Seniora 2015”. Nastąpi symboliczne przekazania kluczy do Bram Miasta oraz koncert na scenie.

Przed marszem odbędzie się natomiast próba pobicia Kapeluszowego rekordu Guinessa w liczbie osób w udekorowanych kapeluszach. Zeszłoroczny rezultat to 1043 kapelusze. Organizatorzy liczą na pobicie wyniku z co najmniej dwukrotną liczbą uczestników.

Wszystkie atrakcje na wrocławskim Rynku są bezpłatne.

Mamy nadzieje, że Państwo również dołącza do tego niezwykłego marszu!

Bicie Kapeluszowego Rekordu Guinnessa
25 września , godz. 10.00, pl. Nowy Targ
Marsz Kapeluszy
25 września , godz. 11.00, pl. Nowy Targ – pl. Solny

W ramach tegorocznych Dni Seniora dla seniorów przygotowano wiele atrakcji i ciekawych wydarzeń: targi senioralne, szkolenia, warsztaty np. z nauki obsługi komputera, konkursy, przeglądy, koncerty, akademie zdrowia seniora, igrzyska sportowe "Senioriada" czy festiwal filmowy "Si Senior".

Więcej informacji i szczegółowy harmonogram można znaleźć na stroniewww.dniseniora.pl lub osobiście we Wrocławskim Centrum Seniora.

Oczywiście o ciekawych wydarzeniach będziemy też informować na antenie Radia ZET Gold Wrocław.

 

 Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z zeszłorocznej edycji!

Więcej: