Darmowe badania w Bartoszycach!

Darmowe badania w Bartoszycach! materiały prasowe

2 października specjaliści z zakresu kardiologii, dietetyki i aktywnego stylu życia będą sprawdzać kondycję mieszkańców Warmii i Mazur. Przebadać się będzie można za darmo i bez konieczności posiadania skierowania. Na dodatek wszystko załatwimy przy okazji robienia… zakupów!

Niedzielna akcja w Galerii Awangarda w Bartoszycach to kolejna, 25 już odsłona ogólnopolskiego projektu „Zadbaj o swoje serce”.

Na wszystkich chętnych, by sprawdzić stan swojego zdrowia od godziny 10.00 do 18.00 będą czekali specjaliści wykonujący między innymi badania EKG, pomiar cholesterolu, glukozy, ciśnienia czy analizę składu ciała. Otrzymane wyniki „od ręki” będzie można skonsultować z lekarzami w dwóch niezależnych gabinetach lekarskich, a także z dietetykiem i trenerem sportowym . Wszystko w trosce o najważniejszy organ ludzkiego ciała – serce.

Prowadzone akcje mają przede wszystkim zachęcić do szeroko rozumianej profilaktyki kardiologicznej. W myśl znanej maksymy, że lepiej zapobiegać niż leczyć, Organizatorzy kampanii podkreślają znaczenie działań prewencyjnych – Nie możemy ignorować sygnałów wysyłanych przez nasz organizm. Żyjemy szybciej, stresujemy się mocniej, odpoczywamy mniej. Warto zatrzymać się chwilę i posłuchać, co nasze ciało ma nam do powiedzenia. Rokrocznie jesteśmy w 35 centrach handlowych w Polsce. Ułatwiamy dotarcie do specjalistów. Dajemy możliwość nieodpłatnego wykonania podstawowych badań profilaktycznych. Bez konieczności oczekiwania na wyznaczenie terminu. Robimy zakupy i…. możemy się zbadać! – informuje Kamila Krzak,manager akcji.

Głównym Partnerem kampanii „Zadbaj o swoje serce” jest firma VP Valeant Sp. z o.o., Sp. j. odpowiedzialna za promocję nowego leku Cardiopirin, w zakresie konsultacji dietetycznych projekt wspiera Naturhouse, lider światowy w zakresie reedukacji żywieniowej, a o dobrą formę uczestników projektu zadba Technogym – producent sprzętu sportowego i partner Strefy Aktywnego Serca.

Więcej o projekcie przeczytacie na stronie www.zadbajoswojeserce.pl.

Więcej: