Charytatywny Mecz Gwiazdw Hotelu Ossa

Charytatywny Mecz Gwiazdw Hotelu Ossa

W ubiegły weekend w Hotelu Ossa pod Warszawą pojawili się między innymi: Marta Żmuda Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Marek Siudym i Katarzyna Glinka. Wzięli udział w corocznym wydarzeniu charytatywnym - Meczu Gwiazd. W tym roku, po raz pierwszy w historii rozgrywki okazały się zwycięskie dla Drużyny Przyjaciół Hotelu. Emocji i dobrej zabawy nie zabrakło aż do niedzieli!

W meczu siatkówki plażowej i piłki nożnej, zmierzyły się: drużyna Teatru Kwadrat i Przyjaciół Ossy 
(a w niej między innymi polityk Grzegorz Napieralski, piosenkarka Magdalena Steczkowska 
i reprezentacja Polski w rugby).Obie drużyny walczyły dzielne, z nieznaczną przewagą i wynikiem 7:6 w meczu piłki nożnej zwyciężył zespół Ossy. Wieczornej aukcji charytatywnej, na której licytowano między innymi rękawice Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka i koszulkę Kuby Błaszczykowskiego
z Borussii Dortmund, towarzyszyło niezwykłe wydarzenie artystyczne, występ zwycięzcy II edycji programu „Mam Talent”,  Marcina Wyrostka z zespołem Tango Corazon.

W sobotę odbył się również Wielki Festyn Charytatywny, podczas którego na stoiskach gier i zabaw można było przejechać się taksówką wodną, wziąć udział w bitwie balonowej, rozbić piniatę lub rzucać tortem w samego dyrektora hotelu.

Zebrane fundusze z licytacji i festynu charytatywnego mają na celu pomoc osobom niepełnosprawnym z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Rawie Mazowieckiej oraz dzieciom i młodzieży z Domu Dziecka w Rawie Mazowieckiej.

Więcej: