Biżuteryjna Aura Kobiet już 25 czerwca

Biżuteryjna Aura Kobiet już 25 czerwca

„Sutasz” czy słyszałaś kiedyś to tajemniczo brzmiące słowo? Z języka francuskiego oznacza ono splot lub warkocz. Ale to coś więcej, to technika rękodzielnicza, która pozwala na wyczarowanie prawdziwych dzieł sztuki w tym biżuterii. Zaciekawiona? Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu Aura Kobiet, które będą poświęcone tej właśnie umiejętności.

Spotkanie odbędzie się 25 czerwca, zapisy na stronie www.aurakobiet.pl, już trwają!

Tym razem przy pomocy rzemieni, sznurków, koralików, nitek filcu, kleju i nożyczek wszystkie Panie przeniesiemy w świat tworzenia biżuterii. W sobotę, 25 czerwca br. w Aurze odbędzie się spotkanie pt. Biżuteryjna Aura Kobiet, które poprowadzi Joanna Kostańczuk, właścicielka pracownik rękodzielniczej Yokoart. W ciągu niespełna 4 godzin odczarujemy pojęcie sutaszu – sztuki tworzenia biżuterii, która ostatnio cieszy się niezwykłą popularnością. Zapewniamy wszelkie przyrządy i pomoce techniczne. Jedyne, czego oczekujemy od uczestniczek to pozytywne nastawienie i chęć nabycia nowych umiejętności.

Przy sutaszu naprawdę odpoczywam. Mam spokój i czas, którym w pełni dysponuję. Ręce są zajęte, ale głowa wolna. I tylko rodzina śmieje się, że mam już tego tyle, że mogłabym robić zupy z koralików i kanapki z filcu. Taką właśnie pasją wszystkie uczestniczki czerwcowych warsztatów zarażać będzie Joanna Kostańczuk. Chcę pokazać, że rękodzieło wymaga cierpliwości, lecz to umiejętność, której można się nauczyć – dodaje pani Joanna.

Na warsztaty można zgłaszać się wypełniając aplikację na stronie www.aurakobiet.pl. Spośród zgłoszeń w formie odpowiedzi na pytanie o ulubiony typ biżuterii wyłonionych zostanie 15 uczestniczek, które zostaną zaproszone na spotkanie.

Na wszystkie, oprócz solidnej porcji wiedzy i dobrej zabawy, czekać będą upominki od Aury  i patronów medialnych. Warsztaty wspierają sklepy Aury: salon jubilerski Yes, salon  z biżuterią i zegarkami Kuck oraz Kino Helios. 

Dodatkowych informacji udziela:

Agata Radlak-Piechowicz

Aura Centrum Olsztyna – biuro prasowe

tel. (+48), 606 361 492

e-mail: agata.piechowicz@redluck-pr.pl

Aura Centrum Olsztyna (www.auracentrum.pl) jest wiodącym centrum handlowym w Olsztynie, które powstawało w dwóch etapach - pierwszaczęść obiektu została oddana do użytku w 2005 roku, druga, w 2009. W skład Centrum wchodzi 98 sklepów między innymi takich marek jak: delikatesy Alma, H&M, Bershka, Stradivarius, Sinsay, Mohito, Sinsay, KappAhl, Rossmann, Empik, Smyk, Nike, CCC, Reserved, Home & You, Douglas i New Yorker. Na terenie Centrum znajduje się także 8-salowe kino Helios. W 2012 roku CH Aura zostało kupione przez fundusz inwestycyjny zarządzany przez Rockspring Property Investment Managers 
z siedzibą w Londynie. 

Więcej: