Bieg Wdzięczności za pontyfikat papieża Jana Pawła II

Bieg Wdzięczności za pontyfikat papieża Jana Pawła II

Największa impreza sportowa w Konstantynowie Łódzkim i jedna z większych w Województwie Łódzkim! Każdego roku na starcie biegu staje ponad 800 zawodników w wieku od 3 do ponad 80 lat. Impreza składa się z biegów na dystansie 100 m, 200 m i 1200 m dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz biegu głównego na 5000 m. Zwycięzcy są nagradzani medalami lub statuetkami oraz nagrodami niespodziankami min. rowery, torty, paczki ze znakomitymi wyrobami wędliniarskimi, karnety do CSiR oraz wiele innych „fajnych niespodzianek”. 

VII Bieg Wdzięczności w Konstantynowie Łódzkim został włączony w cykl biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Obok Konstantynowa Łódzkiego miastami gospodarzami biegów są: Pabianice, Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Łowicz, Uniejów i Bełchatów. VII Bieg Wdzięczności w 2013 roku przedstawił nową jakość. Bieg na 5000 m otrzymał atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

X Bieg Wdzięczności odbędzie się 8.05.2016 r. w Konstantynowie Łódzkim. W skład imprezy wchodzi kilkanaście biegów. Bieg Główny na dystansie 5000m na atestowanej przez PZLA trasie oraz biegi towarzyszące dla dzieci na 100 m, 200 m i 1200 m. Impreza rozpoczyna się o godzinie 9:00 a kończy około 13:30-14:00.

W Biegu weźmie udział również Ekipa Radia Zet Gold! Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i kibiców do wzięcia udziału z Radiem Zet Gold w X Biegu Wdzięczności do Konstantynowa Łódzkiego!

Więcej: