Aukcje na rzecz młodych sportowców. Licytuj, wystawiaj wspieraj

Aukcje na rzecz młodych sportowców. Licytuj, wystawiaj wspieraj

Ruszają aukcje charytatywne na serwisie www.charytatywni.allegro.pl, z których dochód przekazany będzie na wsparcie działalności Młodzieżowej Sekcji Lekkoatletycznej w niewielkiej miejscowości Czerwionka- Leszczyny. Już dziś możesz podzielić się swoją pasją biegania na dwa sposoby.

Jak można pomóc?

Licytując już trwające aukcje, na których znajdziemy chociażby autografy znanych lekkoatletów. Jedną z propozycji jest pakiet przygotować na jesienną imprezę biegową o wartości 1200zł!

http://charytatywni.allegro.pl/byc-jak-burmistrz-jeden-dzien-bycia-burmistrzem-i3132811

Drugim sposobem jest wystawienie przedmiotu na cel Kilometrów Dobra. Wystarczy zalogować się z już posiadanego konta na stronie charytatywni.allegro.pl a następnie wystawiając przedmiot wybrać organizację Luxtorpeda Czerwionka jako tą, na którą ma być przekazany dochód, ze sprzedaży. Czasami mamy zbędne rzeczy (nawet biegowe!), które mogą wspomóc akcję na rzecz młodych sportowców.

Aukcja jest częścią regionalnej akcji Kilometry Dobra. Akcja polega na zbiórce pieniędzy na określone przez organizacje cele a w finale 5 czerwca układać będziemy zebrane pieniądze w ciągi z monet jednozłotowych.

W tej chwili w rankingu miast KILOMETYRÓW DOBRA koalicja Grupa Biegowa Luxtorpeda i Stowarzyszenie-Jestem lokuje się na 13. miejscu, zdobywając niemal 200 metrów Dobra. To dobro przekujemy na wsparcie sportowców pełnosprawnych i niepełnosprawnych w naszej Gminie: rozwój Młodej Luxtorpedy i pomoc paraolimpijczykom grających w bocce. Przypomnijmy, że celem jest zebranie 1 kilometra dobra co daje kwotę 44 tysięcy złotych.

Jeśli chcecie wspomóc młodych sportowców bezpośrednio to możecie zrobić to za pomocą linku: http://kilometrydobra.pl/organization/czerwionka-leszczyny

Więcej: