Andrzejkowa Prywatka w Stylu PRL

Andrzejkowa Prywatka w Stylu PRL

Restauracja Szyb Maciej wraz z Muzeum PRL-u zapraszają na niezwykłą prywatkę andrzejkową - w niezapomnianym stylu realizmu socjalistycznego.

Andrzejkowa Prywatka w Stylu PRL
28 listopada 2015
godz. 20.00-01.00
Koszt 100 zł /os.
Bilety do zakupu w Bistro i Restauracji, możliwość rezerwacji telefonicznej, ale odbiór koniecznie do 25 listopada. Bilety dostępne od 9 listopada.

Andrzejki to idealna okazja, żeby wsiąść w wehikuł czasu i przenieść się do PRL-u. Już na wstępie przywitamy gości lunetą - czyli symboliczną 40-stką wódki.

W krainę znaną z filmów Stanisława Barei przeniesiemy się za sprawą fantastycznego zespołu Gramofon, w którego repertuarze znajdują się takie perełki jak piosenki wykonywane przez Trubadurów czy Czerwono-Czarnych. Członkowie zespołu to wykształceni muzycy bezgranicznie oddani swojej pasji. Na swoim koncie mają wieloletnie doświadczenie sceniczne i estradowe, współpracowali z wieloma formacjami muzycznymi. Znani są również z występów w telewizyjnych show: Mam talent, X Factor, Must be the music. Ale to nie jedyne atrakcje! Nie może zabraknąć menu utrzymanego w stylu PRL-u, choć nowocześnie podrasowanego - ciepła kolacja przypomni tamte smaki.

Sentymentalna podróż będzie tym ciekawsza, że postindustrialny styl Szybu Maciej zostanie przełamany wystrojem z lat realnego socjalizmu, dzięki oryginalnym eksponatom, wybranym na tę okazję ze zbiorów Muzeum PRL-u. To jedyne tego typu muzeum w Polsce, mieszczące się w Rudzie Śląskiej którego zbiory i znajomość tematu pozwolą nam stworzyć dla Państwa prawdziwy wehikuł czasu!

Andrzejkowa Prywatka w stylu PRL-u jest propozycją na niezapomnianą zabawę z nutką nostalgii oraz magiczną podróż przez dziesięciolecia.
Impreza na obu poziomach – jedzenie w restauracji, tańce na 9.60. Połączenie między salami schody/winda/live stream.

Menu:
Przystawka
- Hauskyjza (ser domowy) z metką na pumperniklu
Danie główne
- Sznycel po wiedeńsku, ziemniaki z koperkiem, kapusta zasmażana
Deser
- Ciastko W-zetka
Zimna płyta
- galert wieprzowy,
- śledź po japońsku,
- jajka w majonezie,
- sałatka jarzynowa,
- serdelki z musztardą,
- ozorki,
- ryba opiekana.

Więcej: