Aktywny weekend we Wrocławiu w ramach akcji Zima na Pergoli

Aktywny weekend we Wrocławiu w ramach akcji Zima na Pergoli Radio ZET Gold

Fitness, Nordic Walking, warsztaty florystyczne, lodowisko z zimową fontanną przy muzyce Radia ZET Gold, to jedne z atrakcji jakie czekały na najmłodszych i rodziców 17 stycznia przy Hali Stulecia.

Od rana do późnych godzin wieczornych sympatycy jazdy na łyżwach mogli szusować na lodowisku przy Hali Stulecia. Nie zabrakło też aktywności na świeżym powietrzu w ramach akcji „Fitness na Pergoli z Miastem w Formie”. Amatorzy zimowego sportowego szaleństwa skorzystali z zajęć fitness i Nordic Walking na Pergoli i w Parku Szczytnickim.
W godzinach od 12:00 do 16:00 Cosinus zorganizował pokazy florystyczne, które odbyły się w formie warsztatowej. Uczestnicy dowiedzieli się, jak przed zbliżającymi się Dniami Dziadka i Babci przygotować okazjonalne bukiety, stroiki i kompozycje kwiatowe. Zimową aurę ogrzewały ciepłe napoje, którymi częstowali organizatorzy.

Na lodowisku można było spotkać ekipę Radia ZET Gold, która przygotowywała relacje z wydarzenia. Osoby, które wzięły udział w naszych konkursach i poprawnie odpowiadały na muzyczne pytania, nie wyszły z Pergoli z pustymi rękami.

Zachęcamy do wysłuchania relacji z imprezy i obejrzenia galerii zimowych zdjęć!

- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -

Więcej: