Wyprawa w kosmos

Wyprawa w kosmos pixabay.com

Tym razem ekipa programu „Zawsze Rano - Radio ZET Gold” postanowiła zabrać Słuchaczy na wycieczkę w kosmos. Szukaliśmy też nazwy dla nowej planty w Układzie Słonecznym.

Najprawdopodobniej jest jednak w Układzie Słonecznym 9 planet. Ostatnio wykreśliliśmy z niego Plutona, ale na jego miejsce wskoczyła planeta 10 razy cięższa od Ziemi. Jak się nazywa? Nie wiadomo, ale my już próbujemy znaleźć dla niej nazwę.

Jedni chcieli ukraść Księżyc, inni tam mieszkali, jeszcze inni już tam byli, a to spory kawałek od Ziemi, bo prawie 400 tys. km. Zapytaliśmy naszych Słuchaczy, kogo chętnie by tam wysłali.

Wśród planet są Mars i Wenus… co je łączy? Oczywiście podobno z nich pochodzimy… znaczy się mężczyźni z Marsa, a kobiety z Wenus. Ale skąd się to wzięło?

Zagrał m.in. w musicalu „Grease”, „Gorączce sobotniej nocy” czy „Pulp Fiction”. Dwukrotnie był nominowany do Oscara. 18 lutego urodziny świętuje John Travolta

Po jeszcze więcej ciekawostek zajrzyjcie na Facebooka Zawsze Rano - Radio ZET Gold

W tym tygodniu w naszej internetowej sondzie wybieramy najbardziej kultową komedię z PRL-u. Głosowanie trwa tylko do jutra!

Słuchaj „Zawsze Rano - Radio ZET Gold” od poniedziałku do piątku od 6:00 do 10:00!

Więcej: