Nowości w Radiu ZET Gold. Zobacz, co się wydarzy

Nowości w Radiu ZET Gold. Zobacz, co się wydarzy Radio ZET

We wrześniu Radio ZET Gold zmieni się nie do poznania! Specjalnie dla naszych Słuchaczy przygotowaliśmy całkowicie nową ramówkę, a w niej sporo niespodzianek. Jedną z nich jest Ryszard Rembiszewski, który specjalnie dla Was poprowadzi dwa konkursy.

Od najbliższego tygodnia zupełnie nowa i odmieniona odsłona Waszego ulubionego radia! Od poniedziałku do piątku na antenie Radia ZET Gold będziecie mogli słuchać programu „ZAWSZE RANO! RADIO ZET GOLD”.

Usłyszycie w nim znanego i lubianego Ryszarda Rembiszewskiego, który poprowadzi dla Was dwa poranne konkursy. Pierwszym z nich jest „Bombowy TYSIĄC” o godzinie 7:25, w którym 2 osoby w ciągu 60 sekund naprzemiennie odpowiadają na pytania. Na kim wybuchnie bomba – przegrywa; druga osoba wygrywa i otrzymuje 1000 złotych.

Drugi konkurs „WSZYSTKO albo NIC” rozpocznie się o godzinie 8:25. Na czym polega? 5 pytań, 5 odpowiedzi, a do wygrania 5 tysięcy złotych. Ryszard Rembiszewski zadaje pytania słuchaczom za 250 złotych, po poprawnej odpowiedzi gracz decyduje, czy gra dalej, ale już o 500 złotych. Uczestnik może wygrać wszystko albo… nic!

Wróżbita Maciej w Radiu ZET Gold

To będzie naprawdę wyjątkowy program! Już od przyszłego tygodnia w każdy poniedziałek na antenie Radia ZET Gold będziemy wróżyć z kart! Gospodarzem programu „Godzina prawdy“ będzie najbardziej charyzmatyczny i najbardziej rozpoznawalny wróżbita w Polsce – Wróżbita Maciej.

Przez całą godzinę będzie dawał Wam rady i odpowiadał na Wasze pytania dotyczące zdrowia, przyszłości czy pieniędzy. To jednak nie wszystko – od poniedziałku do piątku w porannym programie Radia ZET Gold Wróżbita Maciej będzie przedstawiał horoskop na każdy dzień! To będzie wyjątkowa jesień!

Już 3 września o godzinie 19:00 w warszawskim Platinium Club & Restaurant odbędzie się konferencja prasowa, na której przedstawimy Wam wszystkie szczegóły związane z naszymi nowościami.

Po spotkaniu przewidziana jest impreza do białego rana, którą poprowadzą DJ’e Radia ZET Gold.

Więcej: