Nowa odsłona Radia ZET Gold. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Nowa odsłona Radia ZET Gold. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Już od przyszłego tygodnia Radio ZET Gold zmieni się nie do poznania! Specjalnie dla naszych Słuchaczy przygotowaliśmy całkowicie nową ramówkę, a w niej sporo niespodzianek. Jedną z nich jest Ryszard Rembiszewski, który specjalnie dla Was poprowadzi dwa konkursy.

Od najbliższego tygodnia zupełnie nowa i odmieniona odsłona Waszego ulubionego radia! Od poniedziałku do piątku na antenie Radia ZET Gold będziecie mogli słuchać programu „ZAWSZE RANO! RADIO ZET GOLD”.

Usłyszycie w nim znanego i lubianego Ryszarda Rembiszewskiego, który poprowadzi dla Was dwa poranne konkursy. Pierwszym z nich jest „Bombowy TYSIĄC” o godzinie 7:25, w którym 2 osoby w ciągu 60 sekund  naprzemiennie odpowiadają na pytania. Na kim wybuchnie bomba – przegrywa; druga osoba wygrywa i otrzymuje 1000 złotych.

Drugi konkurs „WSZYSTKO albo NIC”  rozpocznie się o godzinie 8:25. Na czym polega? 5 pytań, 5 odpowiedzi, a do wygrania 5 tysięcy złotych. Ryszard Rembiszewski zadaje pytania słuchaczom za 250 złotych, po poprawnej odpowiedzi gracz decyduje, czy gra dalej, ale już o 500 złotych. Uczestnik może wygrać wszystko albo… nic!

Już 3 września o godzinie 19:00 w warszawskim Platinium Club & Restaurant odbędzie się konferencja prasowa, na której przedstawimy Wam wszystkie szczegóły związane z naszymi nowościami.
Po spotkaniu przewidziana jest impreza do białego rana, którą poprowadzą DJ’e Radia ZET Gold.

Więcej: