Kobieta bez makijażu?

Kobieta bez makijażu? pixabay.com

Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez zrobienia makijażu. A czy wiecie, ile czasu panie poświęcają na poprawianie urody? Sprawdziła to ekipa programu „Zawsze Rano - Radio ZET Gold”.

Na poranne poprawienie urody kobiety przeznaczają średnio 18 minut. Tak pokazują badania przeprowadzone na grupie dwóch tysięcy kobiet. Czyli w miesiącu zajmuje im to 9 godzin. W ciągu roku 4 dni i 4 noce nakładają na siebie makijaż! Zapytaliśmy więc nasze Słuchaczki, czy wyszłyby rano bez makijażu.

Gdzie kierujemy swoje pierwsze kroki zaraz po wstaniu? Oczywiście do łazienki. Później przy okazji zjemy śniadanie, ale jak pokazują badania, trzeba zmienić kolejność rzeczy. Bowiem śniadanie należy zjeść maksymalnie godzinę po przebudzeniu. Wtedy jest ono pełnowartościowe i najlepiej przyswajalne przez organizm. A jak wiadomo śniadanie to najważniejszy posiłek każdego dnia. Zatem zapytaliśmy naszych Słuchaczy, po jakim czasie jedzą swoje śniadania.

Jak grom z jasnego nieba gruchnęła ostatnio informacja, że od maja kończą się kontrakty wszystkim aktorom w „Klanie”, więc tym samym, kultowy serial zniknie z anteny. Odwołujemy się zatem do osoby najlepiej poinformowanej. Czy „Klan” zniknie z anteny? Pytamy o to Paulinę Holtz, czyli serialową Agnieszkę Lubicz.

Po jeszcze więcej ciekawostek zajrzyjcie na Facebooka Zawsze Rano - Radio ZET Gold

W tym tygodniu wybieramy najpopularniejszy prezent dla kobiet w PRL-u. Zapraszamy do zabawy!

Słuchaj „Zawsze Rano - Radio ZET Gold” od poniedziałku do piątku od 6:00 do 10:00!

Więcej: