Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia pixabay.com

25 listopada obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji ekipa programu „Zawsze Rano - Radio ZET Gold” sprawdziła, jakie są Wasze ulubione zabawki z dzieciństwa.

Miękki, puchaty, z łatką czy oklapniętym uchem. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Zapytaliśmy naszych Słuchaczy, czy to rzeczywiście miś był tym wybrankiem, przy którym się zasypiało?

Według badań GUS ponad 80% z nas jest zadowolonych ze swojego życia. Co to znaczy w ogóle być szczęśliwym człowiekiem i co jest potrzebne do pełni szczęścia?

Wg badań CBOS kobiety mają codziennie 4,5 godziny czasu wolnego, mężczyźni blisko o godzinę więcej! Czynników wpływających na to, jak spędzamy wolne popołudnia, jest wiele. Nasz reporter zapytał Filipa Sosnowskiego - przedstawiciela serwisu Prezent Marzeń - jaką formę spędzania wolnego czasu wybieramy.

Przez cały tydzień na naszej stronie internetowej wybieramy najlepszy polski serial lat 60., 70. i 80. Zachęcamy do głosowania!

Po więcej ciekawostek zapraszamy na Facebooka Zawsze Rano - Radio ZET Gold. 

Słuchaj „Zawsze Rano - Radio ZET Gold” od poniedziałku do piątku od 6:00 do 10:00!

Więcej: