Dlaczego warto jeść czekoladę?

Dlaczego warto jeść czekoladę? pixabay.com

Niektórzy twierdzą, że czekolada to roślina, więc można ją jeść bez przeszkód. Jak jest w rzeczywistości? Sprawdziła to ekipa programu „Zawsze Rano - Radio ZET Gold”.

Podobno 9 na 10 osób lubi czekoladę z tym, że do 1 na 10 osób kłamie. Więc wyniki są jednoznaczne. To bardzo dobrze. Według opublikowanych w ostatnich dniach raportów wynika, że czekolada, a konkretnie flawonole zawarte w kakao, działają na nas lepiej niż niejedno lekarstwo. Poprawiają wygląd cery, pamięć i koncentrację. Zapytaliśmy naszych Słuchaczy, czy lubią jeść czekoladę.

Co może każdej kobiecie dodać elegancji? Oczywiście broszka. Ostatnio coraz częściej spotykana i komentowana. Czy właśnie wróciła do mody?

Niegdyś nie były powodem do dumy, ale czasy się zmieniają – piegi wracają do łask. Do takiego wniosku doszła Remi Brixton, amerykańska makijażystka, która stworzyła półtrwałe różnokolorowe "kropki". Była moda na kolorowe paznokcie, włosy, ale czy piegi też w tym sezonie będą świeciły triumfy? Sprawdził to nasz reporter.

Po jeszcze więcej ciekawostek zajrzyjcie na Facebooka Zawsze Rano - Radio ZET Gold

W tym tygodniu w naszej internetowej sondzie wybieramy najbardziej kultowy program telewizyjny z PRL-u. Głosowanie trwa do piątku. Zachęcamy do zabawy!

Słuchaj „Zawsze Rano - Radio ZET Gold” od poniedziałku do piątku od 6:00 do 10:00!

Więcej: