Zdzisława Sośnicka prezentuje piosenkę „Złote Święta”

Zdzisława Sośnicka prezentuje piosenkę „Złote Święta” Screen z youtube.com/Zdzisława Sośnicka

Zdzisława Sośnicka to kolejna wokalistka, która zdecydowała się na nagranie świątecznego utworu. Zobaczcie teledysk do kompozycji „Złote Święta”.

Utwór „Złote Święta” skomponował Romuald Lipko, a słowa napisał Marek Dutkiewicz. Jest to świąteczny prezent, który Zdzisława Sośnicka postanowiła zrobić swoim fanom. Premiera teledysku do tej piosenki odbyła się 11 grudnia 2015 roku. Klip wyreżyserował Jacek Kościuszko.

W video grupa dzieci dzieli się betlejemskim światłem. Spacerują ulicami miasta, które udekorowane jest świątecznymi ozdobami. Na końcu docierają do domu piosenkarki i wręczają jej lampion. Zobaczcie ten świąteczny teledysk Zdzisławy Sośnickiej.

Artystka przygotowała też specjalną niespodziankę. Na jej stronie internetowej można znaleźć podkład muzyczny do utworu „Złote Święta” wraz z tekstem piosenki i zaśpiewać ją samodzielnie. Spróbujecie? 

O pracy nad teledyskiem piosenkarka informowała już na początku grudnia. 

"

Właśnie zakończyliśmy mix piosenki świątecznej Złote Święta. Dzisiaj pierwszy dzień zdjęciowy świątecznej Warszawy do teledysku, jutro będę pracowała na planie - ja. Pozdrawiam Was - napisała na Facebooku. "

We wrześniu 2015 roku ukazał się pierwszy od 17 lat album Zdzisławy Sośnickiej pt. „Tańcz choćby płonął świat”. Na płycie znalazło się 12 premierowych piosenek. Teksty do utworów napisali: Jacek Cygan, Bogdan Olewicz, Paweł Mossakowski, Luiza Staniec i Artur Andrus. Za produkcję i aranżację odpowiedzialni są: Romuald Lipko, Piotr Kominek i Łukasz Pilcha, a masteringiem zajął się Jacek Gawłowski. Wydawnictwo promowała piosenka „Tańcz choćby płonął świat”, do której powstał teledysk w reżyserii Jacka Kościuszko.

W listopadzie artystka zaprezentowała teledysk do kolejnego utworu z nowej płyty pt. „Chodźmy stąd”. Tekst tej piosenki do muzyki Łukasza Pilcha napisał Paweł Mossakowski. Autorem scenariusza i reżyserem teledysku do tej kompozycji jest Jacek Kościuszko.

Podoba Wam się świąteczna piosenka Zdzisławy Sośnickiej?

Więcej: