Zdzisława Sośnicka na planie nowego teledysku

Zdzisława Sośnicka na planie nowego teledysku TRICOLORS/East News

18 września 2015 roku ukazała się nowa płyta Zdzisławy Sośnickiej, na której znalazła się piosenka „Chodźmy stąd”. Wokalistka właśnie poinformowała, że przygotowuje do niej teledysk.

Pierwsza od 17 lat płyta Zdzisławy Sośnickiej nosi tytuł „Tańcz, choćby płonął świat”. Album promował utwór o tym samym tytule. Powstał do niego teledysk, w którym wystąpili Zyta Bujacz oraz Michał Łabuś. Jego premiera odbyła się 6 września.

Teraz wokalistka przygotowuje kolejny teledysk. Tym razem na warsztat wzięła utwór „Chodźmy stąd”.

"

Sprzyjała nam piękna pogoda, słońce i dobra atmosfera. Jacek Kościuszko i jego ekipa rozlokowali się na bezkresnej łące z pięknymi trawami. Czekaliśmy na zachód słońca, żeby zrobić ostatnie ujęcie. To było ciekawe i trochę trudne. Zmęczeni, pozdrawiamy Was.

"

Za zdjęcia do klipu odpowiada Jerzy Bajer.

Data premiery teledysku nie jest jeszcze znana. 

Teksty do utworów z płyty „Tańcz, choćby płonął świat” napisali: Jacek Cygan, Bogdan Olewicz, Paweł Mossakowski, Luiza Staniec i Artur Andrus. Za produkcję i aranżację utworów odpowiedzialni są: Romuald Lipko, Piotr Kominek i Łukasz Pilcha, a masteringiem zajął się Jacek Gawłowski. Do nagrania albumu Zdzisławę Sośnicką zainspirował Romuald Lipko.

Podobają Wam się nowe utwory piosenkarki?

Więcej: