Wróżbita Maciej w nowej odsłonie – wielka przemiana tarocisty

Wróżbita Maciej w nowej odsłonie – wielka przemiana tarocisty screen Instagram

Maciej Skrzątek, czyli wróżbita Maciej, schudł kilkadziesiąt kilo i jest prawie nie do poznania! Jak to osiągnął? Zdradził swój prosty przepis na odchudzanie. Zobacz fascynującą przemianę gwiazdy ZET Gold.

Maciej Skrzątek, znany przede wszystkim jako wróżbita Maciej z programów telewizyjnych i radiowych – w tym oczywiście z Alei Gwiazd Radia ZET Gold, po wakacjach wrócił całkowicie odmieniony. Mowa o jego wyglądzie. Nie da się ukryć, że ulubiony tarocista Polaków zrzucił sporo kilogramów. Sam to zresztą niedawno skomentował: „Był pulpet, nie ma pulpeta”. Na profilach wróżbity na serwisach społecznościowych pojawiło się sporo zdjęć, które pokazują zaskakującą przemianę Maćka. Naszym zdaniem oczywiście na plus.

Każdy, kto śledzi instagramowe czy facebookowe konto wróżbity Macieja, już na pewno wie, że na tę przemianą tarocista pracował wiele miesięcy. W jednym ze swoich wpisów, jeszcze w kwietniu, zdradził swój sposób na odchudzanie:

"

To był początek stycznia, wszedłem wtedy na wagę i przeraziłem się. Wówczas postanowiłem - koniec! Zacząłem trenować codziennie spalając po 1000 kalorii i zmieniłem nawyki żywieniowe. Wyeliminowałem słodycze w tym biały cukier, pszenicę w tym białą mąkę, odrzuciłem smażone i przestałem jeść wieprzowinę. Zacząłem nowe życie dzięki któremu pozbyłem się 26 kilo w 4 miesiące. Czy mi się po prostu udało? Nie, wiedziałem co robię. Teraz wiem, że w schudnięciu wcale nie jest potrzebny trener czy dietetyk. Wystarczy silna wola, nowe przyzwyczajenia oraz świadomość tego co się je i co tuczy.

"

Teraz, po rzuceniu wielu kilogramów, odmieniony Maciej Skrzątek pojawi się też w jednym z popularnych kulinarnych show.

Wróżbita Maciej w Top Chef

Wszystkich fanów wróżbity Macieja jesienią czeka kolejna niespodzianka. Poza wielką wizualną przemianą tarocista postanowił zaangażować się w nowe projekty telewizyjne. Tym razem padło na… Top Chef – popularny program, w którym jego uczestnicy walczą o miano najlepszego kucharza. W nadchodzącej, siódmej już edycji tego show, zamiast kucharzy pojawią się znane osoby. "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" to edycja z udziałem m.in. Katarzyny Skrzyneckiej, Rafała Maseraka, Olgi Bończyk czy właśnie Macieja Skrzątka. Wróżbita Maciej kilka dni temu chwalił się swoim udziałem w show w social mediach.

Jak teraz wygląda Maciej Skrzątek? Zobaczcie galerię zdjęć najbardziej lubianego polskiego tarocisty!

Z Maciejem Skrzątkiem spotkać się możecie w każdy poniedziałek o godzinie 12.00 w audycji "Wróżbita Maciej w Radiu Zet Gold", w której zdradza, co kryje wasza przyszłość.

Więcej: