Wpadka Madonny na koncercie w Bangkoku

Wpadka Madonny na koncercie w Bangkoku ons.pl

Trzeba przyznać, że trasa „Rebel Heart Tour” nie należy do udanych. Wokalistce co jakiś czas przytrafiają się niemiłe sytuacje. Co wydarzyło się tym razem?

9 i 10 lutego 2016 roku Madonna występowała w Impact Arena w Bangkoku (Tajlandia). W czasie jednego z koncertów doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Wokalistka śpiewała swój wielki przebój „Material Girl” ubrana w długi welon. W pewnym momencie tancerze mieli jej go zdjąć, jednak nie do końca im się to udało. Zobaczcie, co się stało!

Artystka wciąż nie skomentowała incydentu. Niektórzy twierdzą, że był to zaplanowany element show. Wszystkim od razu przypomniała się wpadka Madonny z gali rozdania nagród Brit Awards w 2015 roku. Wtedy jeden z tancerzy próbował ściągnąć jej pelerynę, a kiedy pociągnął za materiał, piosenkarka straciła równowagę i runęła na scenę. Wokalistka kontynuowała swój występ, udając, że nic się nie stało. Od razu po zakończeniu gali uspokoiła fanów, że wszystko jest w porządku. 

W czasie trasy „Rebel Heart Tour” Madonna zaliczyła już kilka wpadek. Po występie wokalistki w Louisville pojawiły się informacje, że gwiazda była pod wpływem alkoholu. W czasie występu artystka zaczęła obrażać fanów i próbowała mówić z dziwnym akcentem. Piosenkarka stwierdziła jednak, że to nieprawda. 

"

Nigdy nie piję, kiedy występuję. Mój koncert trwa 2 godziny i 15 minut i przez ten cały czas śpiewam i tańczę. W Louisville zrobiłam żart o występie w przebraniu klowna, który pije alkohol - napisała na Instagramie. "

Co gorsza, na swój występ spóźniła się aż 3 godziny. Podobna sytuacja miała miejsce w Manchesterze. Tam jej koncert zaczął się godzinę później. Podobno nikt nie poinformował publiczności o przyczynach tej sytuacji. Kiedy wokalistka pojawiła się na scenie, ludzie zaczęli gwizdać i buczeć. I tym razem Madonna próbowała wyjaśnić sprawę w mediach społecznościowych

"

Całe video z mojego pokazu zepsuło się, kiedy przyjechałam na próbę dźwięku. Plik był uszkodzony. Nie mieliśmy wyboru, musieliśmy zresetować system i wgrać go od nowa. Modliliśmy się o pozytywny rezultat. Video oświetla 75% mojego występu. Nie możemy grać w ciemności. Wszystko zostało ponownie uruchomione i byliśmy gotowi o 21:30, mimo że planowaliśmy zacząć wcześniej - napisała. "

Koncert Madonny opóźnił się również w Glasgow. Artystka chciała zaśpiewać wszystkie zaplanowane piosenki, dlatego przedłużyła show. Sytuacja nie spodobała się organizatorom, którzy odcięli prąd. W tej sytuacji wokalistka zaśpiewała bez podkładu muzycznego. 

Ciekawe, co jeszcze wydarzy się na koncertach Madonny.

Więcej: