Whitney Houston wróci na scenę jako... hologram

Whitney Houston wróci na scenę jako... hologram Peter Mazel/SUNSHINE/EastNews

W przyszłym roku Whitney Houston powróci na scenę jako… hologram! Projekt przygotowywany jest we współpracy z siostrą artystki - Pat Houston.

Na pomysł, by zorganizować trasę koncertową z hologramem zmarłej 3 lata temu Whitney Houston wpadła firma Hologram USA, która zajmuje się tego typu przedsięwzięciami. Koncerty będą multimedialne i interaktywne. Widzowie usłyszą na nich największe przeboje artystki, a dodatkowo wystąpią też różni goście. O tym, kto to będzie, organizator poinformuje w późniejszym terminie. Nieznane są też jeszcze miejsca i daty występów. Wiadomo jednak, że mają się odbyć w 2016 roku. 

Koncerty Whitney Houston w 2016 roku 

- Byłem zdruzgotany, kiedy Whitney Houston odeszła w 2012 roku. Możliwość pokazania światu jej wielkiego talentu, to coś, o czym myślałem, kiedy tworzyłem tę firmę. Jestem przekonany, że w odpowiedni sposób uczcimy niesamowity kunszt Whitney - powiedział szef Hologram USA, Alki David.

- To świetna okazja dla jej fanów, żeby odkryli na nowo jedną z najlepszych wokalistek na świecie i aby kontynuować występy, które zostaną zapamiętane na wiele lat - dodała Pat Houston.

Źródło: rollingstone.com

Więcej: