VMAs 2017: Zobacz występ Roda Stewarta

VMAs 2017: Zobacz występ Roda Stewarta DZIENNIK LODZKI/Polska Press/EAST NEWS

W niedzielę 27 sierpnia 2017 roku odbyła się gala rozdania nagród MTV Video Music Awards 2017. Podczas ceremonii przebój „Da Ya Think I'm Sexy?” w nowej wersji zaprezentował Rod Stewart. 

Rod Stewart połączył siły z zespołem DNCE i stworzył nową wersję utworu „Da Ya Think I'm Sexy?”. Piosenka po raz pierwszy została zaprezentowana na żywo w czasie MTV Video Music Awards 2017. Zobaczcie to wykonanie.

A tak brzmi wersja studyjna tego przeboju.

„Da Ya Think I'm Sexy?” pochodzi z 9. albumu Roda Stewarta „Blondes Have More Fun”, który ukazał się w 1978 roku. Utwór napisali Stewart, Carmine Appice i Duane Hitchings. Była to kompozycja disco, co zraziło wielu ówczesnych fanów artysty. Piosenka opowiada o mężczyźnie, który idzie do klubu nocnego i poznaje kobietę. Podrywa ją i zaprasza do siebie. Po wspólnie spędzonej nocy dziewczyna znika. Stewart uważa, że utwór nie jest o nim, dlatego śpiewa go w trzeciej osobie. Magazyn „Rolling Stone” sklasyfikował „Da Ya Think I'm Sexy?” na 308. miejscu listy „500 Największych Przebojów Wszech Czasów”. 

Więcej: