Tom Jones spotyka się z Priscillą Presley?

Tom Jones spotyka się z Priscillą Presley? ons.pl

Zagraniczna prasa informuje, że muzyk prawdopodobnie spotyka się z byłą żoną Elvisa Presleya. Jak jest w rzeczywistości?

Tom Jones przez długi czas nie mógł sobie poradzić po śmierci żony. Podobno w tym okresie mocno wspierała go właśnie Priscilla Presley. Dziennik "The Sun" poinformował, że Jones i Presley od niedawna są parą i są to dopiero początki poważnego związku.

"

Od dawna jesteśmy przyjaciółmi. To jest urocza dama. Bardzo lubimy spędzać ze sobą czas - powiedział muzyk w rozmowie z gazetą. "

Żona Toma Jonesa - Melinda Rose Woodward - zmarła 10 kwietnia 2016 roku. Po jej śmierci odwołał trasę koncertową. Podczas swojego pierwszego publicznego wystąpienia od tego czasu, wokalista rozpłakał się, kiedy opowiadał o tym, jak wiele kobieta dla niego znaczyła. Artysta wyjawił, że kiedy był w trasie koncertowej na Dalekim Wschodzie, dowiedział się, że u Lindy zdiagnozowano agresywną odmianę nowotworu i lekarze dają jej tylko tydzień życia. Muzyk przerwał występy, ale umierająca żona prosiła go, żeby kontynuował swoją karierę. 

Więcej: