Tom Jones odwołał trasę koncertową

Tom Jones odwołał trasę koncertową ons.pl

W kwietniu muzyk miał zagrać kilka koncertów w Azji. Poinformował jednak, że występy się nie odbędą. Z jakiego powodu?

Początkowo Tom Jones odwołał tylko jeden koncert, który był zaplanowany na sobotę 2 kwietnia 2016 roku. Menedżer ujawnił, że przyczyną tej sytuacji jest poważna choroba kogoś z najbliższej rodziny wokalisty. Kilka dni później okazało się jednak, że artysta musi zrezygnować z całej azjatyckiej trasy koncertowej. Na jego oficjalnym profilu na Facebooku pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

"

Z powodu poważnej choroby członka najbliższej rodziny, Tom Jones z żalem informuje, że musiał odwołać występy w następujących terminach:

5 kwietnia - Bangkok, Tajlandia

7 kwietnia - Hong Kong

9 kwietnia - Seul, Korea Południowa

11 kwietnia- Tokio, Japonia

12 kwietnia - Osaka, Japonia

15 kwietnia - Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Tom Jones pragnie przeprosić zarówno organizatorów, jak i fanów i jest mu bardzo smutno, że musiał ich rozczarować. Wszyscy, którzy kupili bilety, powinni skontaktować się z punktem sprzedaży, żeby odzyskać pieniądze. "

W wywiadzie dla dziennika „Daily Express” osoba z najbliższego otoczenia muzyka powiedziała:

"

Tom przeżywa obecnie trudne chwile, ale nie chce o tym mówić publicznie.  "

Znajomi podejrzewają, że chodzi o pogarszający się stan zdrowia żony Toma Jonesa - Melindy. Muzyk nie chce jednak komentować sprawy. 

Na razie nie wiadomo, co z kolejnymi koncertami wokalisty. Artysta w czerwcu i lipcu 2016 roku ma wystąpić w Wielkiej Brytanii, a także w Norwegii, Francji, Irlandii, Szwajcarii, Włoszech i Niemczech.

Tom Jones wylansował takie przeboje jak „Delilah”, „Help Yourself” czy „Thunderball”. 

"

Kiedy słucham moich starych nagrań, podobają mi się. Uważam, że jest w nich dużo optymizmu i są pełne wigoru - powiedział w jednym z wywiadów. "

Z kolei w rozmowie z „The Times Magazine” muzyk wyznał, że postanowił zrobić test DNA. Chce sprawdzić, czy jego przodkowie byli czarnoskórzy. 

Więcej: