„The Pop Kids”: Nowy singiel Pet Shop Boys

„The Pop Kids”: Nowy singiel Pet Shop Boys Loesch/face to face aktuell/Reporter/East News

Zespół Pet Shop Boys wyda nową płytę w kwietniu 2016 roku. Zwiastunem tego wydawnictwa jest utwór „The Pop Kids”.

Piosenka „The Pop Kids” to pierwszy singiel promujący album „Super”. W utworze Neil Tennan śpiewa o tym, że przeprowadza się do Londynu i każdego wieczoru traci głowę dla muzyki pop. Nagranie przypomina utwory popularne na muzycznych scenach Londynu z początku lat 90. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku grupa zachęca fanów do wysłuchania piosenki i zamówienia płyty w przedsprzedaży. 

"

Posłuchajcie nowego singla Pet Shop Boys „The Pop Kids”. Pobierzcie tę piosenkę oraz „Inner Sanctum”, a także zamówicie „Super” w przedsprzedaży. "

Do piosenki „The Pop Kids” powstał teledysk z tekstem utworu. Zobaczcie ten klip.

Płyta „Super” ukaże się 1 kwietnia 2016 roku. Będzie to 13. studyjny album w dorobku zespołu. Neil Tennant i Chris Lowe zapowiedzieli, że na krążku znajdzie się 12 utworów. Produkcją albumu zajął się Stuart Price, który współpracował z takimi artystami jak: Madonna, New Order i Kylie Minogue.

Muzycy już nie mogą się doczekać premiery płyty.

"

Wspaniale było wrócić do studia nagraniowego razem z producentem Stuartem Price’em. Kontynuowaliśmy pracę, którą rozpoczęliśmy przy okazji albumu „Electric” - powiedzieli. "

Tennant i Lowe potwierdzili również, że zagrają 4 koncerty w londyńskim Royal Opera House. Występy odbędą się 20, 21, 22 i 23 lipca 2016 roku. Zobaczcie zapowiedź tego wydarzenia.

Ciekawe, czy nowy singiel Pet Shop Boys powtórzy sukces takich przebojów grupy, jak choćby „Always on My Mind” i „West End Girls”.

Lista utworów na płycie Super

1. „Happiness”

2. „The Pop Kids”

3. „Twenty-something”

4. „Groovy”

5. „The dictator decides”

6. „Pazzo!”

7. „Inner sanctum”

8. „Undertow”

9. „Sad robot world”

10. „Say it to me”

11. „Burn”

12. „Into thin air”

Podoba Wam się nowa piosenka Pet Shop Boys?

Więcej: