Świąteczny teledysk Majki Jeżowskiej

Świąteczny teledysk Majki Jeżowskiej Screen z youtube.com/Agencja Muzyczna Polskiego Radia

Artystka zaprezentowała video do piosenki „Uwierzyć pragnę w Święta”. Zobaczcie ten wyjątkowy teledysk.

Majka Jeżowska postanowiła stworzyć niecodzienny klip. Artystka zorganizowała prawdziwy flashmob w jednym z warszawskich centrów handlowych. Piosenkarka zaskoczyła wszystkich obecnych tego dnia w galerii. Wokalistka nagle zaczęła śpiewać swoją świąteczną piosenkę „Uwierzyć pragnę w Święta”. Kiedy spacerowała sklepowymi alejkami, dołączały do niej dzieci z Autorskiej Szkoły Musicalowej i Chóru Alla Pollaca przy Teatrze Wielkim w Warszawie. Jeżowska pozowała do zdjęć i przytulała zaskoczonych ludzi obecnych w sklepie. Na koniec na wszystkich spadł sztuczny śnieg, a dzieci zatańczyły specjalny taniec. Wokalistka przyznała, że jest to jej pierwszy flashmob w życiu. Zobaczcie, jak sobie poradziła.

Do obejrzenia video na swoim profilu na Facebooku zachęca również Majka Jeżowska.

"

Klikajcie kochani i udostępniajcie!

"

Piosenka „Uwierzyć pragnę w Święta” zwiastuje ukazanie się nowego albumu Majki Jeżowskiej. Płyta „Filmowa Majka Jeżowska Symfonicznie” zostanie wydana w lutym 2016 roku. Znajdą się na niej największe przeboje z amerykańskich filmów dla dzieci. Artystka nagrywa krążek z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej. Z Jeżowską zaśpiewa również chór Alla Polacca oraz wokalista Andrzej Piaseczny.

"

Duet nagrany! Będzie pięknie! - napisała na Facebooku. "

Majka Jeżowska znana jest przede wszystkim z piosenek dla dzieci. Jednym z największych przebojów artystki jest „A ja wolę moją mamę”. Popularność zdobyły też kompozycje: „Najpiękniejsza w klasie”, „Marzenia się spełniają”, „Od rana mam dobry humor” czy „Moja planeta”. Od kilku lat wydaje serię płyt pt. „Czarodzieje uśmiechu”. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na Fundację Ronalda McDonalda.

Podoba Wam się świąteczny teledysk Majki Jeżowskiej?

Więcej: