Steven Tyler z Aerosmith: Ludzie powiedzą, że zwariowałem

Steven Tyler z Aerosmith: Ludzie powiedzą, że zwariowałem ons.pl

Muzyk postanowił wydać pierwszą w karierze solową płytę. Będzie ją promował podczas specjalnej trasy koncertowej.

Steven Tyler zapowiedział, że jego debiutancki solowy album zatytułowany „We’re All Somebody From Somewhere” ukaże się 15 lipca 2016 roku. Co ciekawe, płyta zawierać będzie 15 utworów w stylu country, w tym single „Love Is Your Name” i „Red, White and You”, a także nową wersję przeboju Aerosmith „Janie's Got a Gun”.

"

Wierzę, że kiedy przesłuchacie wszystkich piosenek, zgodzicie się ze mną, że spadły mi z nieba. Ja nie miałem z tym nic wspólnego. To po prostu Nashville. W tym mieście i ludziach, z którymi współpracowałem, było coś magicznego - powiedział Tyler w rozmowie z magazynem „Rolling Stone”. "

Artysta przypomniał, że wychowywał się na wsi, a jego ulubionym zespołem był Everly Brothers. Podkreślił, że zrobił wszystko, żeby jego muzyka brzmiała autentycznie. 

"

Muzyka country wciąż bazuje na melodii. Mam manię na tym punkcie, więc cieszę się, że oni wciąż grają w ten sposób. Myślę, że będziecie naprawdę zaskoczeni - dodał. "

Promocji krążka towarzyszyć będzie trasa „Out on a Limb Tour”, która rozpocznie się 2 lipca od koncertu w Las Vegas. Tyler podkreśla, że w ten sposób pokaże swój nowy sposób na życie i ścieżkę kariery.

"

Mam taką szaloną pasję i miłość mojego życia. A ja zawsze chcę mówić o wielu rzeczach, często poza kolejnością. Ludzie pewnie powiedzą, że zwariowałem. Cóż, w porządku. Wolę zwariować, niż być tam, gdzie wy. To właśnie chciałbym wszystkim powiedzieć. "

Steven Tyler nie ukrywa, że bardzo cieszy się ze swojej nowej płyty. Co więcej, tak bardzo spodobało mu się w Nashville, że kupił tam dom i chce się przeprowadzić. 

"

W tym mieście jest pasja do muzyki. To objawia się w wielu aspektach. Totalnie mnie to wciągnęło. Zamierzam tam zostać. "

W związku z karierą solową Tylera pojawiły się informacje, że zespół Aerosmith rozważa zatrudnienie nowego wokalisty. Grupa bardzo szybko zdementowała te doniesienia za pośrednictwem Twittera.

Trasa koncertowa Stevena Tylera

2.07 – Las Vegas 

5.07 – Los Angeles

8.07 – Seattle

10.07 – Vancouver

14.07 – San Francisco

20.07 – Phoenix

23.07 – Denver

26.07 – Austin

29.07 – Houston

1.08 – Dallas

13.08 – Chicago

17.08 – Nashville

23.08 – Waszyngton

29.08 – Clearwater

1.09 – Atlanta

4.09 – Boston

7.09 – Filadelfia

10.09 – Providence

13.09 – Toronto

Czekacie na nową płytę Stevena Tylera?

Więcej: