Sinead O’Connor: Zabiliście swoją matkę

Sinead O’Connor: Zabiliście swoją matkę ons.pl

Piosenkarka próbowała popełnić samobójstwo. Wokalistka jest już pod opieką lekarzy, ale po raz kolejny opublikowała dramatyczny wpis na Facebooku. Co napisała?

Sinead O’Connor przedawkowała narkotyki i próbowała popełnić samobójstwo. Za to, co się stało, wokalistka obwinia swoją rodzinę, a zwłaszcza byłych partnerów, którzy nie pozwalali jej spotykać się z synami. Po tym, jak odzyskała przytomność, napisała na Facebooku:

"

Jake, Roisin, Jr., Frank, Donal, Eimear, nie chcę was już nigdy więcej widzieć. Ukradliście mi moich synów. Potem jak hipokryci przyszliście do szpitala, a kiedy się obudziłam nie było was tutaj przy mnie i nie odbieraliście telefonów. Nic dla was nie znaczę. Jesteście dla mnie martwi. Zabiliście swoją matkę. Ukradliście moich synów. Zostawiliście mnie samą na 12 tygodni! "

W dalszej części wpisu wokalistka zaatakowała członków swojej rodziny.

"

Dlaczego muszę słyszeć, że byliście u mnie, kiedy byłam nieprzytomna? A teraz was nie ma i nie odbieracie telefonów. Jesteście złodziejami dzieci i mordercami. Nie chcę was więcej widzieć ani z wami rozmawiać. Dlaczego tu przychodziliście, skoro to przez was tutaj jestem? I gdzie do cholery jesteście teraz? Mordercy. Kłamcy. Hipokryci. Wy wszyscy. To wy to spowodowaliście. "

W sobotę 29 listopada 2015 roku Sinead O’Connor napisała na Facebooku, że czuje się śmieciem i jej życie nie ma sensu. 

"

Podobno jestem śmieciem i zasługuję na porzucenie i traktowanie jak gówno właśnie wtedy, kiedy wycięto mi macicę, a moje dziecko jest bardzo chore - napisała wokalistka. "

Przyznała, że z tego powodu przedawkowała narkotyki.

"

Dwie ostatnie noce wykończyły mnie. Przedawkowałam. Nie ma innego sposobu, aby zyskać szacunek. Nie jestem w domu, jestem w hotelu gdzieś w Irlandii pod innym nazwiskiem. "

Na skutek interwencji fanów piosenkarkę udało się uratować i przewieźć do szpitala. Wokalistka jest pod opieką specjalistów.

Od kilku lat cierpi na zaburzenie afektywne dwubiegunowe.

Więcej: