Sinead O’Connor: Powstanę i wrócę

Sinead O’Connor: Powstanę i wrócę ons.pl

Po tym, jak wokalistka po raz kolejny groziła, że popełni samobójstwo, jej konto na Facebooku zostało zablokowane. Profil jednak znów zaczął działać i piosenkarka zamieściła kolejny post. Co napisała?

Stan zdrowia Sinead O’Connor poprawia się. Wokalistka od tygodnia jest pod opieką lekarzy i wygląda na to, że leczenie przebiega prawidłowo. Piosenkarka wróciła też na Facebooka.

"

Powstanę i wrócę. Jak feniks z popiołów. Nauczyłam się - napisała w pierwszym poście po kilkudniowej przerwie. "

Zamiast fotografii profilowej zamieściła czarną grafikę z cytatem:

"

Za każdą silną, niezależną kobietą jest mała, załamana dziewczynka, która musi nauczyć się podnieść i nigdy na nikim nie polegać.  "

W jednym z wpisów wokalistka podziękowała wszystkim, którzy wspierali ją w tym trudnym momencie życia.

"

To dla was, wszyscy mili nieznajomi, którzy z jakiegoś powodu jesteście dla mnie tak kochający (obok starego Boga), mimo że ja byłam niemiła. Ale przede wszystkim to dla wszystkich osób w szpitalu - personelu i pacjentów.  "

W niedzielę 29 listopada Sinead O’Connor poinformowała na Facebooku, że przedawkowała narkotyki i jest w jakimś irlandzkim hotelu. Na skutek interwencji fanów udało się ją uratować. W czasie pobytu w szpitalu wciąż publikowała wpisy na portalu społecznościowym. W jednym z nich o całą sytuację oskarżyła rodzinę. 

"

Jesteście złodziejami dzieci i mordercami. Nie chcę was więcej widzieć ani z wami rozmawiać. Dlaczego tu przychodziliście, skoro to przez was tutaj jestem? I gdzie do cholery jesteście teraz? Mordercy. Kłamcy. Hipokryci. Wy wszyscy. To wy to spowodowaliście - napisała. "

Stwierdziła, że czuje się jak śmieć i jej życie nie ma sensu. W środę 2 grudnia artystka po raz kolejny zagroziła, że popełni samobójstwo.

"

Jeśli kobiecie nie uda się za pierwszym razem… Ona spróbuje ponownie. Chcę mojego prawa do śmierci i będę o nie walczyć. "

Za ten wpis konto O’Connor zostało zablokowane. Teraz wokalistka twierdzi, że jest szczęśliwa i wszystko jest na dobrej drodze. 

Więcej: