Ronnie Wood z The Rolling Stones został ojcem bliźniaczek

Ronnie Wood z The Rolling Stones został ojcem bliźniaczek ons.pl

1 czerwca muzyk obchodził 69. urodziny. Dwa dni wcześniej na świat przyszły jego dwie córeczki.

W grudniu 2015 roku Ronnie Wood wraz z żoną Sally Humphreys ogłosili, że zostaną rodzicami bliźniaczek w 2016 roku. Dziewczynki przyszły na świat w poniedziałek 30 maja. Para wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie.

"

Ronnie & Sally Wood z przyjemnością informują o narodzinach bliźniaczek: Gracie Jane (2,72 kg) i Alice Rose (2,59 kg). Dziewczynki przyszły na świat 30 maja o godzinie 10:30 i czują się znakomicie. Dzieci są perfekcyjne. "

Żona gitarzysty podziękowała również za wsparcie za pośrednictwem Twittera:

"

Dziękuję wszystkim za okazaną miłość. Nie mogę uwierzyć w to, że nasze dzieci są już na świecie.   Są naprawdę cudowne! "

Sally jest producentką teatralną. Para poznała się w Theatre Royal w 2012 roku, a ich ślub odbył się kilka miesięcy później - 21 grudnia 2012 roku. Mimo że Wood jest o 31 lat starszy od żony, para wielokrotnie podkreślała, że w ogóle jej to nie przeszkadza i na co dzień tego nie zauważają. Śmieszy ich jedynie, kiedy ludzi myślą, że Sally jest córką Ronnie’go.

Muzyk ma już czworo dzieci: syna Jessego (z pierwszą żoną Krissy), córkę Leah i syna Tyrone'a (ze związku z Jo Wood) oraz adoptowanego Jamiego. Artysta obiecał, że na pewno pomoże żonie w wychowaniu córeczek.

"

Mam zamiar zmieniać im pieluchy i zajmować się wszystkim, co jest potrzebne. Jestem w tym naprawdę dobry i nie mogę się już doczekać - mówił wcześniej.  "

Gitarzysta od kilku dni nie mógł się doczekać narodzin dzieci. Na Facebooku zamieścił zdjęcie z podpisem „Czekam”.

W jednym z wywiadów przyznał też, że wszyscy członkowie The Rolling Stones zaoferowali mu pomoc w opiekowaniu się bliźniaczkami.

"

Oni są zachwyceni! Keith kocha dzieci, więc jest podekscytowany. Mick mówi wciąż, żeby dać mu rok, a potem zostanie nianią naszych córeczek. Teraz wszyscy mówimy na niego niania Mick - dodał. "

Gracie Jane i Alice Rose to pierwsze dzieci Wooda i Sally.

Gratulujemy!

Więcej: