Rod Stewart wystąpi w Łodzi

Rod Stewart wystąpi w Łodzi Materiały prasowe

Rod Stewart po raz czwarty w swojej karierze odwiedzi Polskę. Artysta będzie promował swoją nową płytę „Another Country”. Kiedy odbędzie się jego koncert?

Występy Roda Stewarta w Polsce do tej pory zgromadziły ponad 70 tysięcy osób. Tym razem artysta zagra w łódzkiej Atlas Arenie. Zaśpiewa nie tylko swoje największe przeboje jak: „Handbags and Gladrags”, „You're in My Heart”, „Downtown Train”, „Angel”, „Sailing”, „Do Ya Think I'm Sexy”, „Hot Legs”, „Baby Jane” czy „Rhythm of My Heart”, ale także zaprezentuje utwory ze swojej nowej płyty „Another Country”. Krążek ukazał się pod koniec października 2015 roku. Znalazło się na nim 12 utworów, a w wersji deluxe dodatkowe 3 piosenki. 

Pierwszym singlem promującym nowe wydawnictwo został utwór „Love Is”. Do piosenki nakręcono teledysk na dachu budynku Capitol Records w Hollywood.

"

Zrozumiałem, że aby pisać przekonywujące teksty trzeba być niezwykle szczerym i otwartym. Dzięki dobremu przyjęciu mojego poprzedniego album „Time” nabrałem pewności siebie i wiary w swoje możliwości jako autora tekstu. Pozwoliłem sobie także na eksperymenty związane z różnorodnością dźwięków wykorzystując elementy reggae, ska czy celtyckich melodii - powiedział Rod Stewart. 

"

Artysta wystąpi w Łodzi w sobotę 28 maja 2016 roku. Sprzedaż biletów rusza w środę 18 listopada 2015 roku o godzinie 10:00. Ich ceny wahają się od 239 do 699 złotych. 

Światowa trasa koncertowa Roda Stewarta rozpocznie się 19 marca 2016 roku w Las Vegas. Wokalista odwiedzi m.in. Holandię, Niemcy, Belgię, Szwecję i Wielką Brytanię. Ostatni koncert zaplanowano na 1 lipca 2016 roku w Zurychu. 

Rod Stewart w całej swojej karierze sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt. W 1994 roku artysta został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame. Z kolei w 2006 roku w rankingu amerykańskiego magazynu „Hit Parader” Stewart został zaliczony do 100 najlepszych wokalistów wszech czasów.

Wybierzecie się na koncert Roda Stewarta w Łodzi?

Materiały prasowe/ZET Gold/ka

Więcej: