Robbie Williams przeprosił Jimmy’ego Page’a za obraźliwe komentarze

Robbie Williams przeprosił Jimmy’ego Page’a za obraźliwe komentarze Richard Young / Rex Features/EAST NEWS

Muzyk wydał oficjalne oświadczenie, w którym przeprosił Page’a za to, że nazwał go chorym psychicznie. Spór artystów trwa już kilka lat.

Wszystko zaczęło się, kiedy Robbie Williams postanowił wyremontować swoją wartą 17,5 miliona funtów rezydencję. Chciał na nowo zaaranżować ogród, układ domu oraz wymienić szklany dach na swoim studiu nagraniowym. Jego sąsiad - Jimmy Page - nie wyraził zgody na prace budowlane. Uważał, że remont w domu sąsiada zaszkodzi jego posiadłości i złożył skargę do Rady Gminy. Ostatecznie zgoda na remont została wydana. Williams musiał się jednak upewnić, że drgania wywołane remontem nie spowodują uszkodzeń w domu Page’a. W kolejnych miesiącach robotnicy zostali ukarani grzywną w wysokości 5 tys. funtów, bo robili zbyt dużo hałasu w czasie remontu.

W listopadzie 2016 roku Robbie Williams trafił na okładki kolorowych magazynów, kiedy stwierdził, że Jimmy Page go szpieguje i pewnie jest to wynikiem choroby psychicznej.

Teraz artysta postanowił przeprosić za swoje słowa.

"

Chciałbym przeprosić mojego sąsiada Jimmy’ego Page’a za to, co powiedziałem przed Bożym Narodzeniem. Jimmy wyjaśnił mi, że to, co powiedziałem nie odzwierciedla rzeczywistości. Rozumiem, że moje obraźliwe komentarze sprawiły mu przykrość. Przepraszam za wszystko, co mogło dotknąć jego lub jego rodzinę. Nie chciałem, żeby moje słowa były publikowane. Przykro mi, że prasa je cytowała i mam nadzieję, że teraz je usunie. "

Myślicie, że to już koniec sporu między muzykami?

Więcej: