Queen + Adam Lambert wystąpią w Polsce

Queen + Adam Lambert wystąpią w Polsce ons.pl

Legendarny zespół pojawi się w naszym kraju już latem 2016 roku. Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć słynną grupę?

Ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów zespołu Queen. Grupa występująca obecnie z amerykańskim wokalistą Adamem Lambertem zagra na Live Festival Oświęcim. Impreza odbędzie się między 16 a 19 czerwca 2016 roku na stadionie MOSiR w Oświęcimiu. Zespół zagra ostatniego dnia festiwalu. 

Kapela poinformowała o tym na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

"

Tego koncertu po prostu nie można przegapić! Powód jest prosty - Queen to jeden z najlepszych zespołów w historii muzyki i każdy szanujący muzykę fan powinien zobaczyć to wydarzenie. Kto nie zna takich piosenek jak „We Will Rock You” czy „Radio Ga Ga”? Na scenie Live Festival Oświęcim zobaczymy gitarzystę Briana Maya i perkusistę Rogera Taylora - współzałożycieli Queen. Dołączy do nich wyjątkowy wokalista Adam Lambert oraz wysokiej klasy zespół muzyczny: klawiszowiec Spike Edney, basista Neil Fairclough i perkusista Rufus Tiger Taylor.

"

Adam Lambert po raz pierwszy spotkał się z zespołem w finale 8. edycji amerykańskiego „Idola” w 2009 roku. Wystąpili razem podczas rozdania MTV Music Awards w 2011 roku. Regularna współpraca muzyków rozpoczęła się na przełomie 2012 i 2013 roku. W 2014 roku ogłosili trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Bilety na wszystkie 24 występy całkowicie się wyprzedały. Queen z Adamem Lambertem otrzymali tytuł Najlepszego Zespołu Roku podczas 10. edycji konkursu Classic Rock Roll of Honour, a także wygrali w plebiscycie Ultimate Classic Rock w kategorii Najlepszy Zespół na Żywo.

Queen i Adam Lambert już dwukrotnie wystąpili w Polsce. Pierwszy raz w ramach Rock in Wrocław w 2012 roku, a następnie 3 lata później w Krakowie. Zobaczcie, jak się wtedy zaprezentowali.

Sprzedaż biletów na koncert Queen + Adam Lambert rozpocznie się w poniedziałek 25 stycznia 2016 roku o godzinie 10:00. Bilety można kupić na stronie organizatora. W ramach festiwalu 18 czerwca 2016 roku zaprezentuje się także Elton John.

Wybierzecie się na koncert Queen + Adam Lambert?

Więcej: