Problemy techniczne na koncercie Madonny

Problemy techniczne na koncercie Madonny ons.pl

Podczas występu wokalistki w Glasgow doszło do kolejnego incydentu. Co wydarzyło się tym razem?

Trasa koncertowa „Rebel Heart” nie należy do udanych. Fani wokalistki byli po raz kolejny świadkami niemiłego wydarzenia. Występ Madonny w SSE Hydro w Glasgow opóźnił się. Artystka chciała jednak zaśpiewać wszystkie przygotowane piosenki, dlatego przedłużyła show. Sytuacja nie spodobała się organizatorom, dlatego odcięli prąd. Zobaczcie amatorskie nagranie video z występu Madonny „bez prądu”.

Piosenkarka skomentowała sprawę na Instagramie. 

"

Nie zatrzymamy się dopóki to nie będzie koniec, Glasgow! Nie próbujcie uciszyć Królowej! - napisała.

"

Według organizatorów to nie oni, lecz ekipa techniczna Madonny odłączyła prąd. 

"

Madonna skończyła swój umówiony występ, a potem postanowiła wrócić na scenę i zaśpiewać kolejną piosenkę. Ale do tego momentu jej ekipa produkcyjna zdążyła już odłączyć zasilanie i urządzenia sterujące. Chciałbym podkreślić, że to nie była decyzja władzy - powiedział rzecznik prasowy SSE Hydro. "

To nie pierwszy problem Madonny w Wielkiej Brytanii. Wokalistka spóźniła się na koncert w Manchesterze, za co została wygwizdana przez fanów. Sytuacja bardzo jej się nie spodobała, dlatego w ostrych słowach zwróciła się do zgromadzonej publiczności.

"

Chciałabym wam bardzo podziękować za to, że czekaliście. Nie lubię się spóźniać. A wy wszyscy, który narzekacie, możecie się do cholery zamknąć! - powiedziała. "

Piosenkarka stwierdziła, że koncert opóźnił się z przyczyn technicznych, niezależnych od niej i wydała specjalne oświadczenie na Facebooku. Wyjaśniła, że jej ekipa miała problem z video i trzeba było zresetować cały system. Z tego powodu artystka musiała nieco skrócić występ.

"

Dziękuję wszystkim fanom za zrozumienie. Daliśmy z siebie wszystko! I wciąż musimy zapłacić grzywnę. Takie jest życie - dodała. "

Ciekawe, co wydarzy się na kolejnych koncertach Madonny. 

Więcej: