„Pressure Off”. Zobacz nowy teledysk Duran Duran

„Pressure Off”. Zobacz nowy teledysk Duran Duran Screen z youtube.com/Duran Duran

Piosenka „Pressure Off” promuje nową płytę Duran Duran zatytułowaną „Paper Gods”. Kto wystąpił w teledysku do tego utworu?

Piosenkę „Pressure Off” wraz z zespołem Duran Duran skomponował Nile Rodgers i to on dołącza do grupy w teledysku do tej kompozycji. Obok muzyków zobaczymy też piosenkarkę Janelle Monáe, która udziela się również wokalnie. Video jest czarno-białe i trwa ponad 4 minuty. W klipie zespół bawi się w rytm swojego przeboju.

Utwór pochodzi z 14. studyjnego albumu Duran Duran „Paper Gods”. Zespół podkreśla, że jest to ogromne osiągnięcie.

"

Jak się nazywają konie, które nie są faworytami? Te, których zwycięstwa nikt się nie spodziewa? W latach 80. można było tak mówić o nas. Na jaki zespół postawiłbyś, że nagra 14 płyt? Pewnie nie bylibyśmy nawet w pierwszej dziesiątce - powiedział wokalista grupy Simon Le Bon.

"

W jednym z wywiadów artysta stwierdził, że grupa zawdzięczała popularność zwłaszcza chłopcom, którzy na koncerty Duran Duran przychodzili podrywać dziewczyny.

"

Sprytni chłopcy przychodzili na koncerty Duran Duran, bo tam były dziewczyny. Być może nas nie lubili, kiedy wchodzili na występ, ale pod koniec podchodzili do nas mniej sceptycznie. "

Na nowej płycie Duran Duran zamieszczono 12 utworów. Wśród nich znalazły się takie piosenki jak: „Last Night in the City” nagrany z Kieszą, „Danceophobia” - z Lindsay Lohan, „What Are the Chances?” - z Johnem Frusciante z Red Hot Chili Peppers.

Co myślicie o nowym teledysku Duran Duran?

Więcej: