Powstanie serial o ostatnich miesiącach życia Michaela Jacksona

Powstanie serial o ostatnich miesiącach życia Michaela Jacksona ons.pl

Seria zostanie oparta na książce „Before You Judge Me: The Triumph and Tragedy of Michael Jackson's Last Days”. Kiedy trafi na ekrany?

Produkcją serialu zajmie się J.J. Abrams, który wyreżyserował takie filmy jak „Mission: Impossible III”, „Star Trek XI”, „W ciemność. Star Trek” czy „Gwiezdne wojny: część VII”. Będzie współpracował z Tavisem Smiley i firmą Warner Bros. Prawdopodobnie seria będzie dostępna w telewizji, kablówce i serwisach streamingowych. Książka „Before You Judge Me: The Triumph and Tragedy of Michael Jackson's Last Days”, na podstawie której powstanie scenariusz, ukazała się 21 czerwca 2016 roku. Opowiada ona o ostatnich miesiącach życia Króla Pop. Autor analizuje jego wzloty i upadki, w tym walkę o prywatność, a także presję, jaką odczuwał ze względu na swoją popularność, która sprawiła, że niemal nie mógł żyć normalnie. Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera serialu.

Szokujący raport z przeszukania domu Jacksona

Tymczasem portal Radar Online ujawnił policyjny raport z przeszukania posiadłości Michaela Jacksona Neverland w 2003 roku. Śledczy mieli tam znaleźć książki i materiały wideo z dziecięcą pornografią. W 2005 roku muzyk został oskarżony o molestowanie seksualne nieletnich, ale został uniewinniony ze wszystkich zarzutów. 

"

Wiele z tych przedmiotów zostało użytych, aby znieczulić dzieci. Michael przyznał, że brał do łóżka jedno dziecko po drugim przez długi czas. Zidentyfikowaliśmy pięciu chłopców, którzy zarzucili mu molestowanie seksualne. Nie mam wątpliwości, że Jackson był winny - powiedział Ron Zonen - starszy asystent prokuratora generalnego z Santa Barbara.

"

Rodzina Michaela Jacksona wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

"

Siedem lat temu świat stracił niesamowitego artystę, który pomagał dzieciom na całym świecie. Jego fani i rodzina woleliby pamiętać tylko o dobru, które czynił, niż po raz kolejny zmagać się z nieprawdziwymi informacjami podawanymi przez tabloidy. Wszystkie informacje, które pojawiły się w tym raporcie, są nieprawdziwe i dziwnym trafem zbierają się z rocznicą jego śmierci. Wszyscy, którzy bezwstydnie wykorzystują Michaela tylko po to, żeby zwiększyć sobie liczbę odsłon na stronie, ignorują fakt, że został on uniewinniony przez sąd w 2005 roku. Oddalono 14 zarzutów wniesionych przeciwko niemu podczas nieudanego polowania na czarownice. Michael jest niewinny, a na dodatek nie może się teraz bronić. Już wystarczy! "

Taj Jackson również na Twitterze napisał, że raport jest całkowitą fikcją i ma już dość podawania nieprawdy o jego wujku.

Chcielibyście obejrzeć serial o Michaelu Jacksonie?

Więcej: