Pogrzeb George’a Michaela zostanie przełożony?

Pogrzeb George’a Michaela zostanie przełożony? ons.pl

Ciało wokalisty będzie wydane rodzinie dopiero po tym, jak zostaną przeprowadzone wszystkie testy. Wciąż trwa dochodzenie w sprawie przyczyn śmierci muzyka. 

Pogrzeb George’a Michaela prawdopodobnie zostanie odłożony do marca. Aby ustalić przyczynę jego śmierci, muszą zostać przeprowadzone dodatkowe testy toksykologiczne. Ich wyniki będą znane dopiero pod koniec lutego.

"

W podobnych przypadkach badania toksykologiczne mogą trwać do 8 tygodni, może trochę dłużej. Dlatego przewiduję, że wyniki mogą dotrzeć pod koniec miesiąca. W sprawie nie pojawiły się żadne nowe tropy, ale od samego początku policja utrzymuje, że okoliczności śmierci George’a Michaela nie były podejrzane – mówi źródło cytowane przez dziennik „The Sun”. "

George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku. Policja ujawniła, że wyniki sekcji zwłok były niejednoznaczne i potrzebne są dalsze badania. W tym czasie na koncie partnera zmarłego artysty na Twitterze pojawiły się wpisy sugerujące, że muzyk popełnił samobójstwo. Fadi Fawaz twierdzi jednak, że jego profil zaatakowali hakerzy. Rodzina artysty zaprzeczyła tym doniesieniom.

Więcej: