Phil Collins w 2016 roku wyda autobiografię

Phil Collins w 2016 roku wyda autobiografię ons.pl

Na autobiografię Phila Collinsa fani czekali bardzo długo. Książka o życiu muzyka ukaże się w październiku 2016 roku.

Będzie to pierwsza książka wydana przez byłego perkusistę zespołu Genesis. 

"

Wiele razy w ciągu ostatnich kilku lat byłem pytany o to, czy napiszę biografię. Ale nigdy nie czułem, że to właściwy moment.  "

Jego publikacja ukaże się nakładem wydawnictwa Penguin Random House.

"

Znalazłem właściwego wydawcę, dzięki czemu mogłem stworzyć opowieść o moim muzycznym życiu, wszystkich wzlotach i upadkach. Pokazać wszystko z mojego punktu widzenia. Włącznie z... brodawkami! "

Według dyrektora wydawnictwa:

"

Książka Collinsa to jedna z najlepszych nieopowiedzianych dotąd historii. To coś, na co wszyscy bardzo długo czekaliśmy. Materiał, który do tej pory widziałem, zapiera dech w piersiach i jestem zaszczycony, że zostałem wydawcą tej publikacji.  "

Książka w twardej okładce ukaże się w październiku 2016 roku. Będzie również dostępna jako ebook. Znajdą się w niej informacje o początkach kariery Collinsa jako perkusisty, wprowadzeniu go do Rock And Roll Hall of Fame, a także jego sukcesach jako solowego wokalisty, m.in. nagrodzie Grammy. 

Nie będzie to pierwsza książka artysty. W 2012 roku wydał "The Alamo and Beyond: A Collector's Journey", w której znalazły się artefakty z prywatnej kolekcji Collinsa z bitwy o Alamo.

Z kolei 6 listopada 2015 roku ukażą się dwie zremasterowane płyty Phila Collinsa. Do sprzedaży trafią odświeżone wersje krążków „Face Value” i „Both Sides”. Dostępne będą w różnych formatach: na CD, winylach oraz do pobrania w internecie.

Chcielibyście przeczytać autobiografię Collinsa? 

Więcej: