Perfect zaśpiewa na Sylwestrze w Warszawie

Perfect zaśpiewa na Sylwestrze w Warszawie ons.pl

31 grudnia 2015 roku na błoniach stadionu PGE Narodowego odbędzie się „Sylwester Narodowy”. Jedną z gwiazd wieczoru będzie zespół Perfect.

Początek zabawy zaplanowano na godz. 20:00. Publiczność rozgrzeje DJ Marcin Zaks Zakrzewski. Następnie wystąpią: LemON, Grubson, The Kooks i Paul van Dyk. O godz. 22:20 na scenie pojawi się zespół Perfect, który zagra swoje największe przeboje. 

W pierwszych latach działalności grupa Grzegorza Markowskiego wylansowała takie hity jak: „Autobiografia”, „Chcemy być sobą”, „Nie płacz Ewka” czy „Niewiele ci mogę dać”. W latach 90. cała Polska pokochała utwory „Kołysanka dla nieznajomej”, „Całkiem inny kraj” czy „Niepokonani”. Ostatnia płyta zatytułowana „DaDaDam” ukazała się w 2014 roku. Pochodzi z niej piosenka „Wszystko ma swój czas”. 

Lista wykonawców, którzy wystąpią na Sylwestrze w Warszawie

20:00 - DJ Marcin Zaks Zakrzewski

21:00 – 21:30 - LEMON

21:40 – 22:10 - GRUBSON

22:20 – 23:00 - PERFECT

23:10 – 23:55 - THE KOOKS

00:00 – 00:10 - Pokaz pirotechniczny do muzyki Fryderyka Chopina

00:10 – 01:20 - DJ PAUL VAN DYK

Zabawa organizowana przez Stołeczną Estradę pod hasłem „Sylwester Narodowy” będzie największą otwartą imprezą roku. Artyści wystąpią na gigantycznej scenie o powierzchni 540 metrów kwadratowych. Zobaczcie zdjęcia z przygotowań do koncertu. 

Na uczestników Sylwestra Narodowego przygotowano też wiele zabaw i konkursów. Zdjęcia oznaczone #wawasylwester i udostępnione na Facebooku i Instagramie zostaną automatycznie pobrane do wirtualnej galerii zdjęć z imprezy dostępnej pod adresem www.wawasylwester.pl. Najciekawsze pomysły i zdjęcia zarówno z przygotowań do imprezy, jak i samego Sylwestra Narodowego w Warszawie, zostaną wyróżnione i nagrodzone. 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Patronem medialnym Sylwestra Narodowego jest Radio ZET Gold.

Więcej: