Perfect na Gubałówce, czyli Hej Fest 2016

Perfect na Gubałówce, czyli Hej Fest 2016 Natalia Dobryszycka/East News

Hej Fest 2016 to seria wakacyjnych koncertów, które odbywają się na szczycie Gubałówki. Jedną z gwiazd jest legenda polskiego rocka: Perfect.

Koncert zespołu Grzegorza Markowskiego w ramach festiwalu Hej Fest 2016 odbędzie się w sobotę 13 sierpnia. Z pewnością będzie to jeden z ciekawszych koncertów tego lata - i to nie tylko ze względu na wyjątkową lokalizację wydarzenia. Grupa Perfect ogromną popularnością w Polsce cieszy się od wielu lat. Na Gubałówce z pewnością nie zabraknie największych hitów zespołu, takich jak "Autobiografia", "Idź precz", "Ale wkoło jest wesoło", "Chcemy być sobą", czy "Nie płacz Ewka", a także najnowszych przebojów, jak "Wszystko ma swój czas". Na swoim Facebooku zespół już teraz zaprasza wszystkich fanów na ten niecodzienny występ.

Koncert Perfect na Gubałówce

Zapowiada się naprawdę ciekawe wydarzenie muzyczne - i to 1123 metry nad poziomem morza!

W planach koncertowych Perfectu tego lata jest jeszcze kilka występów. Już 26 sierpnia grupa będzie gwiazdą Czad Festiwalu w Straszęcinie. Ci, którym nie uda się zobaczyć grupy na Gubałówce, będą mieli kolejną szansę, by posłuchać ich piosenek na żywo.

Bilety na Hej Fest 2016

Wejściówki na koncert grupy Perfect, jak i występy pozostałych artystów, cały czas są w sprzedaży. Nabyć je można online (na ebilet.pl), a także stacjonarnie w salonach Empik oraz kasach na Gubałówce i Kasprowym Wierchu, w Biurach Obsługi Klienta PKL. Cena biletu w tej chwili wynosi 35 złotych, a w dniu koncertu wzrasta. Dzieci do 12 lat wchodzą gratis.

Hej Fest 2016 to cykl 18 koncertów na szczycie Gubałówki. W ramach wydarzenia koncerty zagrają głownie gwiazdy młodego pokolenia, jednak dla miłośników polskiej klasyki zaplanowano m.in. właśnie koncert Perfectu, a 4 września występ grupy Dżem.

Dyskografię grupy Perfect zamyka album DaDaDam z 2014 roku, który promowany był m.in. powyższym singlem.

Kto z Was wybiera się na koncert Perfectu na Gubałówce?

Więcej: