Paul McCartney zaprosił na scenę 10-letnią fankę

Paul McCartney zaprosił na scenę 10-letnią fankę ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP/EAST NEWS

Muzyk spełnił marzenie młodej fanki. Na koncercie w Buenos Aires zagrał razem z nią utwór „Get Back”. Zobaczcie, jak wyglądał ich wspólny występ.

Paul McCartney występował w stolicy Argentyny 17 maja 2016 roku. W pewnym momencie wypatrzył wśród widowni dziewczynkę, która trzymała kartkę z prośbą o to, żeby były Beatles podpisał jej pluszowego misia. Artysta postanowił zaprosić 10-letnią Leilę Lacase i jej matkę na scenę. Kiedy obie stanęły obok wokalisty, nastolatka wyjawiła, co tak naprawdę kryło się za tym pomysłem.

"

Chciałabym zagrać z tobą na basie! - powiedziała. "

Publiczność nagrodziła jej wypowiedź oklaskami i McCartney nie miał wyjścia. 

"

Zupełnie się tego nie spodziewałem - przyznał z uśmiechem. "

Dziewczynka nie miała ze sobą swojej gitary, dlatego otrzymała instrument od jednego z muzyków towarzyszących Paulowi. Artysta zachęcił ją, żeby nie tylko zagrała, ale także zaśpiewała razem z nim. Wybrał przebój „Get Back” z repertuaru Beatlesów - utwór, który znalazł się na albumie „Let It Be” z 1970 roku. Zobaczcie ten występ.

"

Co o tym myślicie? - zapytał po zakończeniu McCartney. "

Publiczność nagrodziła 10-latkę oklaskami i przez moment skandowała jej imię. Paul opisał swoje wrażenia w mediach społecznościowych. Na jego Twitterze i Facebooku pojawiło się zdjęcie z dziewczynką.

"

Marzenie 10-letniej Leili spełniło się. Zagrała w Buenos Aires na jednej scenie z Paulem. "

Paul McCartney występuje obecnie w ramach trasy „One On One Tour”. Po kilku koncertach w Ameryce przeniesie się do Europy. Po raz pierwszy zaśpiewa 28 maja w Dusseldorfie w Niemczech. Wiadomo już, że muzyk pojawi się także na wielkim festiwalu Desert Trip, który odbędzie się w październiku 2016 roku w Indio w Kalifornii. Obok niego zagrają The Rolling Stones, Bob Dylan, The Who, Neil Young i Roger Waters. 

W marcu 2016 roku pojawiły się informacje, że Paul McCartney zagrał w filmie „Piraci z Karaibów” („Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales”). Producenci nie ujawnili jeszcze, w jaką rolę wcieli się były Beatles ani które postacie do niego dołączą. Wiadomo natomiast, że specjalnie dla niego został napisany scenariusz w taki sposób, żeby nie zmieniać wcześniej nakręconych scen. 

Podoba Wam się występ McCartneya z 10-letnią fanką?

Więcej: