Paul McCartney zagra dodatkowe koncerty w Stanach Zjednoczonych

Paul McCartney zagra dodatkowe koncerty w Stanach Zjednoczonych PATRICK KOVARIK/AFP/EAST NEWS

Muzyk zdecydował, że wydłuży trasę „One on One”. Zapowiedział, że dodatkowo wystąpi m.in. w East Rutherford i Cleveland.

Paul McCartney chce w ramach trasy „One on One” występować także latem 2016 roku. Koncerty w Stanach Zjednoczonych miały zakończyć się 5 maja 2016 w Minneapolis. Następnie muzyk zagra w Europie, a teraz podjął decyzję, że powróci do USA na przynajmniej 8 kolejnych występów. Były Beatles wznowi koncerty w Ameryce Północnej 8 lipca w Milwaukee, a później pojawi się m.in.: w Cincinnati (10 lipca), Filadelfii (12 lipca), East Rutherford (7 sierpnia) czy Cleveland (17 sierpnia). 

W czasie koncertów nie zabraknie największych solowych przebojów McCartneya. Muzyk zaśpiewa także dobrze znane utwory z repertuaru The Beatles oraz The Wings. Występy są realizowane przy użyciu nowoczesnych technologii. Obok sceny pojawiają się wielkie ekrany, a także lasery i fajerwerki, o czym fani mogli się już przekonać podczas pierwszych pokazów.

Trasa „One On One” rozpoczęła się 13 kwietnia 2016 roku w Fresno (Kalifornia). Następnie muzyk odwiedził Portland (15 kwietnia) i Seattle (dwa dni później). Wokalista przygotował kilka niespodzianek. Paul McCartney zagrał po raz pierwszy jako solowy artysta piosenki „A Hard Day's Night” i „Love Me Do” Beatlesów, a także „In Spite of All the Danger” grupy The Quarryman. Zaprezentował też przebój „FourFiveSeconds” nagrany z Kanye Westem i Rihanną. Zobaczcie fragment tego występu.

Z kolei w Seattle zaprosił na scenę basistę zespołu Nirvana - Krista Novoselika. Zagrali razem utwór „Helter Skelter”. 

Pojawiły się także informacje, że Paul McCartney wraz z zespołem The Rolling Stones, Bobem Dylanem, The Who, Rogerem Watersem i Neilem Youngiem wystąpi w czasie 3-dniowego festiwalu w Indio w Kalifornii. Miałby się on odbyć w dniach 7-9 października 2016 roku.

Muzyka zobaczymy też w piątej części filmu „Piraci z Karaibów”. Film trafi na ekrany kin 26 maja 2017 roku. 

Trasa koncertowa Paula McCartneya

8.07 - Milwaukee

10.07 - Cincinnati

12.07 - Filadelfia

19.07 - Hershey 

21.07 - Hamilton

7.08 - East Rutherford

13.08 - St. Louis

17.08 - Cleveland

Chcielibyście się wybrać na koncert Paula McCartneya?

Więcej: