Paul McCartney wyrusza w trasę koncertową

Paul McCartney wyrusza w trasę koncertową ons.pl

Występy odbędą się w ramach trasy „One on One”. Gdzie zobaczymy Paula McCartneya?

Muzyk zamieścił na swoim profilu na Facebooku krótki materiał filmowy zapowiadający trasę „One on One”

Wiadomo już, że artysta wystąpi w Ameryce Północnej i Niemczech. Pierwszy koncert odbędzie się 13 kwietnia 2016 roku w Fresno (Kalifornia). McCartney odwiedzi także: Portland (15 kwietnia), Seattle (17 kwietnia), Vancouver (19 i 20 kwietnia), Little Rock (30 kwietnia) i Sioux Falls (2 maja). Następnie muzyk przeniesie się do Europy. 20 maja zobaczymy go w Dusseldorfie, 10 czerwca w Monachium, a 4 dni później w Berlinie. Wokalista zapewnia, że to jednak nie koniec i wkrótce poznamy kolejne miejsca i daty. Nie wiadomo na razie, czy były Beatles planuje również odwiedzić Polskę.

Artysta obiecuje, że na koncertach w ramach trasy „One On One” fani usłyszą nowy zestaw piosenek, wśród których nie zabraknie największych solowych przebojów McCartneya. Muzyk zaśpiewa także dobrze znane utwory z repertuaru The Beatles oraz The Wings. Występy zostaną zrealizowane przy użyciu nowoczesnych technologii. Obok sceny pojawią się wielkie ekrany, a także lasery i fajerwerki.

Poprzednia trasa McCartneya - „Out There” - zakończyła się w październiku 2015 roku. Artysta zagrał 27 koncertów w 22 miastach na całym świecie i po raz pierwszy w karierze odwiedził Koreę Południową. 

Wiadomość o występach artysty pojawiła się po tym, jak Ringo Starr poinformował o śmierci George’a Martina - producenta The Beatles, zwanego „piątym Beatlesem”. 

"

Boże, błogosław George'owi Martinowi. Pokój i miłość dla Judy (jego żony) i jego rodziny. Dużo miłości, Ringo i Barbara. George, będzie nam cię brakowało - napisał na Twitterze. "

Wzruszający wpis zamieścił na Facebooku również Paul McCartney.

"

Bardzo mi smutno z powodu odejścia drogiego George’a Martina. Mam tak wiele wspaniałych wspomnień z nim związanych, które zostaną ze mną na zawsze. Był prawdziwym dżentelmenem i traktowałem go jak drugiego ojca.  "

George Martin miał 90 lat.

Trasa koncertowa Paula McCartneya

Ameryka Północna:

13.04 - Fresno

15.04 - Portland

17.04 - Seattle

19.04 - Vancouver

20.04 - Vancouver

30.04 - Little Rock

2.05 - Sioux Falls 

Niemcy:

28.05 - Dusseldorf

10.06 - Munich

14.06 - Berlin 

Chcielibyście się wybrać na koncert Paula McCartneya?

Więcej: