Partner George'a Michaela: Nie wiemy, co się stało

Partner George'a Michaela: Nie wiemy, co się stało ons.pl

George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku w swoim domu w Oxfordshire w Wielkiej Brytanii. Prawdopodobnie przyczyną śmierci była niewydolność serca.

Partner George’a Michaela - Fadi Fawaz – w wywiadzie dla dziennika „Daily Telegraph” opowiedział o tym, co zaszło w ich domu.

"

Mieliśmy iść na świąteczny lunch. Poszedłem go obudzić, a on po prostu nie żył. Leżał spokojnie w łóżku. Nie wiemy, co tak naprawdę się stało – wyznał. "

Dodał, że ostatnie miesiące nie były dla nich łatwe.

"

Wszystko ostatnio było bardzo skomplikowane, ale George i ja nie mogliśmy się doczekać Świąt. Teraz wszystko jest zrujnowane. Chciałbym, żeby ludzie pamiętali go takim, jakim był – pięknym człowiekiem. "

Fawaz zamieścił także wzruszający wpis na Twitterze.

"

Nigdy nie zapomnę tych Świąt i tego, że znalazłem mojego partnera martwego w łóżku. Nigdy nie przestanę za tobą tęsknić – napisał. "

George Michael popularność zdobył w latach 80. jako członek zespołu Wham!. Wylansował z nim takie przeboje jak „Wake Me Up Before You Go-Go”, „Careless Whisper” czy „Last Christmas”. Po rozpadzie grupy z sukcesem prowadził karierę solową. Sprzedał ponad 100 milionów egzemplarzy płyt.

Więcej: