Para zaręczyła się na koncercie Paula McCartneya w Paryżu

Para zaręczyła się na koncercie Paula McCartneya w Paryżu BERTRAND GUAY/AFP/EAST NEWS

Muzyk koncertuje w Europie w ramach trasy „One On One Tour”. W poniedziałek 30 maja 2016 roku wystąpił w stolicy Francji. Zobaczcie, jakie niespodzianki przygotował dla swoich fanów.

Paul McCartney w poniedziałkowy wieczór wystąpił w AccorHotels Arena. Muzyk na początek zaśpiewał utwór „A Hard Day's Night”, a następnie przywitał publiczność w języku francuskim. Wykonał też takie przeboje jak „Love Me Do” czy „Michelle”. Zobaczcie amatorskie nagrania jego występu.

Pod koniec koncertu McCartney wniósł na scenę dwie flagi: brytyjską i francuską.

Nie była to jednak ostatnia niespodzianka. Beatles wypatrzył w tłumie mężczyznę z transparentem „Marry us” (ożeń się z nami). Muzyk zaprosił parę na scenę, a Nicolas w obecności 20 tysięcy osób poprosił Clémence o rękę. Zobaczcie, jak wyglądały ich zaręczyny.

Kobieta podziękowała później McCartneyowi za pośrednictwem Twittera.

"

To najlepszy dzień w moim życiu. Dziękuję ci, Paul! - napisała.  "

Zdjęcie pary opublikował również sam McCartney.

Artysta bardzo lubi zaskakiwać publiczność. W czasie koncertu w Buenos Aires spełnił marzenie młodej fanki i zagrał razem z nią utwór „Get Back”. Dziewczynka nie miała ze sobą swojej gitary, dlatego otrzymała instrument od jednego z muzyków towarzyszących Paulowi. Muzyk zachęcił ją, żeby nie tylko zagrała, ale także zaśpiewała razem z nim. 

W niedawnym wywiadzie, którego udzielił magazynowi „Q”, McCartney odniósł się do kariery zespołu Oasis. W słynnej rozmowie w telewizji MTV członkowie tej grupy powiedzieli, że są lepsi od Beatlesów. 

"

Muzycy z Oasis byli młodzi, świeży i pisali dobre piosenki. Myślałem wtedy, że ich największym błędem było to, że stwierdzili, że mogą być lepsi od nas. Wiele osób tak twierdziło i to było dla nich jak pocałunek śmierci. Bądź lepszy od The Beatles, ale nie mów o tym głośno. W momencie, kiedy o tym mówisz, wszystko się zmienia i każdy twój ruch będzie oceniany w kontekście tych słów - stwierdził.  "

Wiadomo już, że muzyk wystąpi na wielkim festiwalu Desert Trip, który odbędzie się w październiku 2016 roku w Indio w Kalifornii. Obok niego zagrają The Rolling Stones, Bob Dylan, The Who, Neil Young i Roger Waters. 

W marcu 2016 roku pojawiły się informacje, że Paul McCartney zagrał w filmie „Piraci z Karaibów” („Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales”). Producenci nie ujawnili jeszcze, w jaką rolę wcieli się były Beatles ani które postacie do niego dołączą. Wiadomo natomiast, że specjalnie dla niego został napisany scenariusz w taki sposób, żeby nie zmieniać wcześniej nakręconych scen. 

Co myślicie o zaręczynach na koncertach gwiazd?

Więcej: