Oni wystąpią w Polsce w 2017 roku

Oni wystąpią w Polsce w 2017 roku David Wolff Patrick/Universal Music France/Starface/EAST NEWS

Rok 2017 zapowiada się bardzo interesująco pod względem muzycznym. Do naszego kraju przyjedzie wiele gwiazd światowego formatu. Kogo zobaczymy na koncertach w Polsce?

W 2017 roku fani muzyki nie będą mogli narzekać. Do Polski przyjadą takie gwiazdy jak: Rod Stewart, Elton John czy Sting. Oto szczegóły dotyczące ich występów.

Rod Stewart

Rod Stewart wystąpi 21 lutego 2017 w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. Będzie to jego piąta wizyta w Polsce. Wcześniej legendarny wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi.

Sting

Koncert muzyka zaplanowano na 27 marca 2017 roku na Torwarze w Warszawie. Wraz z nim wystąpi zespół: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Josh Freese (perkusja) oraz Rufus Miller (gitara). Gośćmi specjalnymi na trasie będą piosenkarz/autor piosenek Joe Sumner oraz pochodzący z San-Antonio zespół Tex-Mex The Last Bandoleros.

Deep Purple

Grupa Deep Purple zagra w Łodzi (23.05.2017) i Katowicach (24.05.2017) w ramach pożegnalnej trasy „The Long Goodbye Tour”.

Aerosmith

Grupa wystąpi 2 czerwca 2017 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Będzie to pożegnalna trasa „Aero-Vederci Baby!”.

Guns N’ Roses 

Zespół Guns N’ Roses wystąpi 20 czerwca 2017 roku w ramach trasy „Not In This Lifetime Tour”. Koncert odbędzie się na Stadionie Energa Gdańsk.

Scorpions

Grupa wystąpi 24 czerwca w ramach festiwalu Life Festival Oświęcim 2017. Impreza odbędzie się w dniach 22-24 czerwca.

Elton John

Muzyk wystąpi 9 lipca 2017 roku w sopockiej Operze Leśnej. Koncert odbędzie się w ramach światowej trasy Wonderful Crazy Night, promującej ostatni album Eltona Johna, który ukazał się 5 lutego 2016 roku. Płyta zawiera 12 premierowych kompozycji, a pierwszym singlem promującym ten krążek była piosenka „Looking Up”

Depeche Mode

Zespół Depeche Mode zagra 21 lipca 2017 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to występ w ramach trasy koncertowej Global Spirit Tour promującej album „Spirit”.

Na który koncert się wybierzecie?

Więcej: