Nowy zwiastun serialu Micka Jaggera i Martina Scorsese

Nowy zwiastun serialu Micka Jaggera i Martina Scorsese AP/FOTOLINK/EAST NEWS

Premiera serialu „Vinyl”, którego twórcami są Mick Jagger i Martin Scorsese, coraz bliżej. Pojawił się kolejny zwiastun zapowiadający tę produkcję. 

Akcja serialu „Vinyl” toczy się w Nowym Jorku. Opowiada o szefie wytwórni muzycznej, który próbuje utrzymać się w branży i szuka nowych talentów w Stanach Zjednoczonych. W jego rolę wciela się Bobby Cannavale. W produkcji zobaczymy też znaną z serialu „Dr House” Olivię Wilde oraz syna Micka Jaggera - Jamesa, który zagra Kipa Stevens - wokalistę fikcyjnego zespołu punkowego The Nasty Bits. 

Jak mówią twórcy:

"

Będzie to opowieść o nakręcanym seksem i narkotykami muzycznym biznesie w erze punku, disco i hip-hopu. Całość widziana z perspektywy właściciela wytwórni muzycznej Richiego Finestry.

"

Pierwszą zapowiedź serialu mogliśmy obejrzeć na początku sierpnia. 

Mick Jagger jest producentem serialu, a Martin Scorsese odpowiada za jego reżyserię. Scenariusz napisał Terence Winter - twórca takich produkcji jak: „Wilk z Wall Street”, „Zakazane imperium”, „Rodzina Soprano” czy „Xena: wojownicza księżniczka”. 

Wiadomo już, że serial będzie składał się z 10 odcinków, a jego premiera przewidziana jest na styczeń 2016 roku w stacji HBO. 

Będziecie oglądać?

Więcej: