Nowy zwiastun serialu Micka Jaggera „Vinyl”

Nowy zwiastun serialu Micka Jaggera „Vinyl” Screen z youtube.com/HBO

Mick Jagger wraz z Martinem Scorsese stworzyli serial o muzyce lat 70. Zobaczcie kolejny zwiastun tej produkcji.

Mick Jagger i Martin Scorsese są współproducentami 10-odcinkowego serialu „Vinyl”. Scenariusz napisał Terence Winter - twórca takich produkcji jak: „Wilk z Wall Street”, „Zakazane imperium”, „Rodzina Soprano” czy „Xena: wojownicza księżniczka”. 

W serialu zobaczymy Bobby’ego Cannavale’a, który otrzymał nagrodę Emmy za rolę Gypa Rosettiego w 3. sezonie serialu „Zakazane imperium”. W „Vinylu” wcieli się w postać Richiego - uzależnionego od kokainy szefa wytwórni, który próbuje uruchomić swoją firmę w Nowym Jorku. Chce promować zupełnie nową muzykę: disco i punk. 

W produkcji wystąpią też: Juno Temple, Ray Romano, Olivia Wilde, Andrew Dice Clay i Birgitte Sorenson. Jedną z gwiazd będzie też syn Micka Jaggera - James, który zagra Kipa Stevensa - wokalistę fikcyjnego zespołu punkowego The Nasty Bits. 

Jak zapowiadają twórcy:

"

Będzie to opowieść o nakręcanym seksem i narkotykami muzycznym biznesie w erze punku, disco i hip-hopu. Całość widziana z perspektywy właściciela wytwórni muzycznej Richiego Finestry. "

Pierwszy zwiastun serialu pojawił się na początku października. Zobaczcie drugi trailer.

Premierę serialu „Vinyl” zaplanowano na 14 lutego 2016 roku w telewizji HBO.

Prawdopodobnie również w 2016 roku do sklepów trafi nowa płyta zespołu The Rolling Stones. Jak zapowiedział gitarzysta Ronnie Wood grupa wejdzie do studia w grudniu 2015 roku i nagra pierwsze demo. Według Keitha Richardsa album może powstać w kwietniu 2016 roku. Z kolei 18 września 2015 roku ukazała się płyta Keitha Richardsa „Crosseyed Heart”. Zawiera ona 15 premierowych utworów. Krążek promował singiel „Trouble”. 

Czekacie na serial „Vinyl”?

Więcej: