Nowy singiel Carlosa Santany

Nowy singiel Carlosa Santany ons.pl

15 kwietnia 2016 roku artysta wyda płytę „Santana IV”. Album promuje utwór „Anywhere You Want To Go”.

Premiera „Anywhere You Want To Go” odbyła się na antenie brytyjskiej rozgłośni iHeart Radio. Utwór skomponował Gregg Rolie, a w jego realizacji pomógł Neal Schon z zespołu Journey, który przed laty występował jako gitarzysta w zespole Santany. Posłuchajcie tej kompozycji.

Płyta „Santana IV” ukaże się 15 kwietnia 2016 roku. Carlos Santana nie ukrywa, że bardzo cieszy się z premiery nowego wydawnictwa.

"

Kiedy możesz powrócić i odkryć nowe możliwości z radością i determinacją oraz dużą dawką energii, to sprawia, że podejmujesz się tego wyzwania. Myślę, że udało nam się osiągnąć coś bardzo rzadkiego. Ta muzyka krzyczała, żeby z nas wyjść. Tu nie chodzi o nostalgię, ale o pasję - powiedział artysta.

"

Na krążku znajdzie się 16 premierowych utworów. W tworzeniu krążka udział wzięli: Carlos Santana, Gregg Rolie, Neal Schon, Michael Carabello i Michael Shrieve, czyli klasyczny skład, który popularność zdobył w latach 70. Muzycy nagrali pierwszy od 45 lat wspólny album. Ich poprzedni - „Santana III” - został wydany w 1971 roku. 

Lista utworów na płycie Santana IV

1. „Yambu"

2. „Shake It"

3. „Anywhere You Want To Go”

4. „Fillmore East”

5. „Love Makes The World Go Round” (Feat: Ronald Isley)

6. „Freedom In Your Mind” (Feat: Ronald Isley)

7. „Choo Choo”

8. „All Aboard”

9. „Sueños”

10. „Caminando”

11. „Blues Magic”

12. „Echizo”

13. „Leave Me Alone”

14. „You And I”

15. „Come As You Are”

16. „Forgiveness”

Santana będzie promował nowy album na specjalnych koncertach. Pierwszy z nich odbędzie się 13 kwietnia 2016 roku w Nowym Jorku, a kolejne - 15 kwietnia w Uncasville i dzień później w Allentown. Artysta zawita także do Polski. Wystąpi 8 lipca 2016 roku na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. To jego kolejny koncert na tej imprezie. Muzyk wystąpił tam także 4 lipca 2015 roku w ramach 9. Festiwalu Legend Rocka oraz w 2013 roku. Wtedy stwierdził, że Charlotta to jego nowy dom i na pewno pojawi się tam po raz kolejny. Sprzedaż biletów na tegoroczny koncert rozpoczęła się we wtorek 26 stycznia 2016 roku o godz. 15:00. Ich cena waha się od 290 do 390 złotych.

Podoba Wam się nowy singiel Carlosa Santany?

Więcej: