Nowy album Zdzisławy Sośnickiej już w sklepach!

Nowy album Zdzisławy Sośnickiej już w sklepach! Materiały prasowe

Pierwsza od 17 lat płyta Zdzisławy Sośniciej „Tańcz choćby płonął świat” trafiła na sklepowe półki. Na albumie znalazło się 12 premierowych piosenek.

Zdzisława Sośnicka zdecydowała się na wydanie nowego albumu pod wpływem Romualda Lipko. To od niego otrzymała tytułową piosenkę „Tańcz, choćby płonął świat”. Do utworu powstał teledysk, w którym wystąpili Zyta Bujacz oraz Michał Łabuś. Premiera klipu odbyła się 6 września. Teksty do utworów, które znalazły się na płycie Sośnickiej, napisali: Jacek Cygana, Bogdan Olewicz, Paweł Mossakowski, Luiza Staniec i Artur Andrus. 

Nowa płyta Zdzisławy Sośnickiej 

Wokalistka nie ukrywa, że bardzo cieszy się z premiery nowej płyty.
- Kochani, pytacie mnie co czuję trzymając po raz pierwszy płytę: Wielką Radość, świadomość, ile jest dla mnie warta, ile zawiera emocji każdego z Twórców, moich, osób, które bezimiennie towarzyszyły całemu procesowi twórczemu i wydawniczemu. Wierzcie mi, że to jest spora gromada osób, oddanych w pewnym momencie całkowicie tej płycie. Wszystkich ich przytulam i zapewniam, że pamiętam - napisała artystka na swoim profilu na Facebooku.

Źródło: materiały prasowe/Facebook

Więcej: